Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy rázzak le egy barátot,...

Hogy rázzak le egy barátot, ha arra célozgat, hogy lefeküdne velem, ha beígértem neki a programot?

Figyelt kérdés

3 éve ismerem, lassan 4. Ő akkor össze akart jönni velem, nekem is bejött, de leginkább a zűrös barátai és dolgai (ittas vezetés stb.) miatt nem lett belőle semmi.


De barátok maradtunk és sokat szoktunk beszélgetni. Leginkább Facebookon, mert volt Angliában dolgozni stb.

Tavaly tavasszal hazajött. Összefutottunk a vârosban, jóban lettünk megint. Viszont külsőre már egyáltalán nem érdekel, kicsit sem jön be, pedig régen nagyon jóképű volt.


Egy hete írt, hogy mindig errefele jár, nem innánk-e meg egy kólát.

Ma utazok a vonaton és beszélgettünk kb. 3 órát... Meg megbeszéltük, hogy egyikünknek sincs programja ma estére... Üljünk be beszélgetni valahova. Aztán még kikértem a "baráti tanácsát is, mert zaklat egy srác.


Viszont elkezdett mondani nekem ilyeneket, hogy milyen jó lenne velem, meg régen, hogyan elcsesztük, meg velem milyen jó lenne szeretkezni, meg keresünk valami eldugott helyet majd, nála alhatok stb. ...


Magyaráztam, hogy mi a helyzet, de hiába, nagyon hülye vagyok, mert ez még mindig azt hiszi, hogy bármi esélye van...


Ezek után jött, hogy le ne mondjam, meg ilyen szövegek...


Valamit viszont ki kell találnom, mert ez gáz. Azon is gondolkoztam, hogy szimplán nem írok neki többet, nem tudo...


Annyira hülye vagyok, hogy nem vettem észre, hogy mire megy ki a játék, pedig folyamatosan barátként beszéltem róla...


20/l


2018. júl. 28. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg 20 éves vagy? Mintha egy 15 éves írta volna. Miért pazarlod az idődet ilyen emberekre? Felnőtt nő vagy, nincs szükséged ilyen barátokra.
2018. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Ha barátkozni akarsz, barátkozz lányokkal.

Kicsit unalmas már olvasni azokat a kérdéseket, amikor a végére kiderül, minden férfi egy szexőrült állat, és csak azt akarja...mindezt azért, mert a lányok odáig nem jutnak el, hogy nézelődjenek, utánaolvassanak, hogyan működnek emberi kapcsolatok, barátságok, nőkkel, férfiakkal.

Ha korodbeli srácokkal ismerkedsz, igen, előbb utóbb mind azt akarja majd.

Vagy ismerkedj impotens nagypapákkal, hetero lányokkal, stb.

2018. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tisztáztad vele, hogy csak barátként tekintesz rá?
2018. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Jaj, de ne mondjátok, hogy csak lányokkal álhatok szóba, ez álszentség...


Amúgy meg igen, mondtam neki, hogy legyünk barátok és. eddig be is tartotta...


Most is, 3-szor leírtam neki, de nem fogta fel. Van egy zaklató pasi, még tőle kértem tanácsot, meg segíteni akart...

Akkor mondtam neki, hogy inkább ne találkozuunk, erre "tudja mire vágyom, meg ne titkoljam stb.". Wtf

2018. júl. 28. 09:04
 5/10 October15 ***** válasza:
2.: Ezen nincs mit szépíteni: retek mód hülye vagy. :D
2018. júl. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát ezt mondtam én is...


Valami igazság van bent, de miért ne állhatnék szóba férfiakkal... A munkahelyemen, a kollégáimmal sem, a suliban, sem mert mind csak megdugni akar és. ha köszönsz neki, már. jelnek veszi????

2018. júl. 28. 09:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne kertelj, be mismásolj, hanem egyszerűen, érthetően, de határozottan mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle sem szexet, sem kapcsolatot. Mi olyan bonyolult ezen?!
2018. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont. Ezen mit kell köntörfalazni?

Megmondod, hogy valamit nagyon benézett, mert nem akarsz tőle sem szexet, sem kapcsolatot, nem vonzódsz hozzá, egyszerű havernak tekinted csak. Bár ezek után már annak sem nézném és inkább hanyagolnám, ha ilyen erőszakos.

2018. júl. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem ez a fickó elég perverznek tűnik! Ne találkozz vele szerintem. Ez, hogy ő akarja megmondani, hogy tudja, mit akarsz meg ilyenek. Meg majd eldugott helyet kerestek... Valamiért ő úgy veszi, hogy te biztos, hogy kúrni akarsz vele. Nagyon tiszteletlenül viselkedik. De nem csoda, a törvényt sem tiszteli, ittasan vezetett. Meg a másik embert sem, mert nem azért kell józanul vezetni, mert tiltja a törvény az ellenkezőjét, hanem a többi embertársunk és saját magunk érdekében.

Az ilyen erőszakos emberek, akik azt teszik, ami nekik tetszik, képesek nemi erőszakra is, szóval inkább ne találkozz vele, és ne is beszélj vele.

2018. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huuuu, azóta állandóan írogatott, miután leráztam.


Meg egyébként is csomószor írtam neki, hogy maradjunk barátok, meg én tényleg nem akarok tőle semmit, ha ez nem felel meg, akkor ne keressen.


Úgy tűnt végre megértette!!!!! Erre: tegnap este rám írt, hogy menjek el a kocsmájukba sörözni, meghív. Várjál: mondtam, hogy eltört a telefonom, meg minden, nem szeretnék. Erre folyton nyavalygott, meg gyakorlatilag lecsúnyázott: "maga módján szép vagy, meg egynek elmennél".

Ez kész. Ezek után megszakítok vele minden kapcsolatot, mert nem fogja fel, hogy BARÁTOK vagyunk. Meg nagyon zűrös a srác, barátnak se menne el az ilyen...


Nem véletlenül, hogy anno nem akartam tőle semmit, pont a társasága miatt. Pedig akkor még nem volt kövér, meg jóképű volt...



Igazatok volt, letiltani nem fogom, de válaszolni sem... Rá kellett volna jönnöm...

2018. aug. 3. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!