Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezt miért csinálja a haverom?...

Ezt miért csinálja a haverom? Ha veletek tenné ezt, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Amikor valahová elmegyünk enni, akkor mindig azt kéri, hogy üljek vele szemben. Volt, hogy mellé ültem, és akkor direkt átment a másik oldalra, hogy velem szemben üljön.

Egy koliba kerültünk, és ott ő jóban lett egy másik lánnyal, és egyik délután csak vele volt elfoglalva, egyébként ők osztálytársak, és én meg kicsit durcás lettem, hogy ott vagyok a szobában, és úgy tesznek, mintha ott se lennék. És akkor kimentem a szobából az előtérbe, és a srác meg jött utánam, hogy nem akarja, hogy miatta legyen rossz jegyem, és ha zavarnak engem, akkor inkább kimegy a szobából. Illetve a másik eset az volt, mikor ők ketten beszélgettdk, és èn megint ignorálva lettem, akkor a srác mondta, hogy ne ne menjek el, maradjak beszélgetni. Láttam, hogy Youtube-on lájkolta a versenyes videóimat is, amin rajta vagyok. Szerintetek? Tetszhettem neki?


2018. júl. 28. 18:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 18/L
2018. júl. 28. 18:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Tetszik neked? Féltékeny vagy a másik lányra? Valószínűleg a pasi mindkettőtökre csak barátként tekint, vagy mindkettőtöket le akarja fektetni. Komoly kapcsolatot biztos nem akar egyikőtökkel sem, különben nem így csinálná. Vagy még az is lehet hogy a másik lány tetszik neki, téged pedig barátként szeret. Más lehetőséget nem nagyon látok bele ebbe a helyzetbe
2018. júl. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fiu es lany kozt nincs baratsag.

Egyetlen barat a feleseg, de azzal le is fekszem

2018. júl. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!