Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lefeküdtem azzal a lánnyal...

Lefeküdtem azzal a lánnyal akibe haverom hosszú ideje bele van zúgva. Legyek vele őszinte vagy tartsam meg magamnak?

Figyelt kérdés

Egyik nagyon jó barátom már hosszú ideje próbálta felszedni a lányt. Találkozgattak is párszor, de szerintem nem sok eredménye van. Múlt héten egy buliban összefutottam a lánnyal, elkezdtünk dumálni és iszogatni. Az lett a vége hogy átmentünk hozzám.

Viszont kicsit rosszul érzem magam, mert ez olyan mintha haveromat árultam volna el. Akkor is ha neki esélye se volt a lánynál, és azóta se. Nem volt semmi extra, egyszer együtt voltunk, azóta nem beszéltünk. Nem is hiszem hogy a srác akiről szó van valaha megtudná. De úgy érzem azért valamilyen szinten belerúgtam. Szerintetek elmondjam neki, kérjek bocsánatot, vagy hallgassak mintha nem történt volna semmi?

22/F


2018. júl. 8. 23:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
ha meg akarod alázni,vagy fitogtatni akarod a hatalmad felette akkor mond el nyugodtan.
2018. júl. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Hallgatni arany.
2018. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Tégy úgy, mintha az az este meg se történt volna. Persze ha kérdezi ne hazudj, de magadtól ne tálalj ki.
2018. júl. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Hát nem tudom. Nagy fsz egy alak vagy te. Még-hogy haver, ne nevettess ...


Tudod, hogy egy igazi haver mit tett volna (?) ha tudta volna hogy a cimborája oda van a tyúkért, de neki semmit nem jelent, (csak ennyit mint ahogy leírtad, meghúztad, elvan felejtve) eszébe nem jutott volna rámászni. Ennyit rólad. Old meg a problémádat.

2018. júl. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
Nézd. A csaj veled akart lefeküdni, nem a haveroddal. Hadd döntse már el, melyikőtök jön be neki. Női szemmel nézve nincs idegesítőbb, mint amikor folyamatosan flörtölök valakivel, látom, hogy bejövök neki, aztán kiderül, hogy azért nem lép, mert a ronda haverja hamarabb "lestoppolt".
2018. júl. 9. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
48%

6: Ha egyáltalán kiderül.

Inkább csak kaparod a falat, hogy mért van visszautasítás egy kölcsönös vonzalomból.

2018. júl. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
6: Amúgy ezek a férfiak nem érettek párkapcsolatra. Még ott tartanak, hogy a férfitársaik elismerjék őket, férfinak, befogadják őket maguk közé. A kiskamasz fiúk lelki leckéje ez, 14-15 éves korra bőven el kéne készülni ezzel, hogy továbbléphessenek. De van, aki óvodás korában is érettebb már.
2018. júl. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
49%
# 6: Ha így nézzük, igazad van. De, ha én tudom, hogy annyit jelent, hogy csak beleverem, semmi többet nem akarok, mert nem tép széjjel az érzelem, ne akarok tartósat, hosszútávút, akkor hagynám inkább a fenébe. Nem ott direkt settenkedek az éjszakába aztán becserkészem, aztán meg várom a válaszokat, hogyan adjam be a haveromnak a történéseket.
2018. júl. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Nőként szerintem is az lett v olna helyes, ha hagyod a csajt. ez nem a lestoppolás esete lett volna.
2018. júl. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Hát, nem vagy egy erős jellem az tuti, barátnak sem vagy az igazi. Ha szeretnéd megalázni, nyugodtan mondd el neki. Legalább tudja, kivel is áll szemben.
2018. júl. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!