Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Manapság az normális, ha...

MartinKeri kérdése:

Manapság az normális, ha előre enged az eggyik haverom mikor bemegyünk a kocsmába vagy a mekibe?

Figyelt kérdés
Például volt olyan eset hogy az eggyik meleg oszt.társam előreengedte a lányokat és utána be akartam menni és mondta hogy menjek nyugodtan . Mondom oké , kösz . De miért ?magamban És ezt már nem egyszer csinálta például egy busszal mentünk a végállomásra és akkor is előre felengedett . Manapság ez normális dolog ? Lehet hogy felfújom ,de őszintén ilyenkor mit hisznek .Én azt gondolom hogy ez annyira nem normális dolog , inkább hogy a nőket kell csak előreengedni nem ? F/17
2018. júl. 18. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális?
2018. júl. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%
Az is lehet hogy kisebbrendűségi érzése van a szexuális beállítottsága miatt és emiatt enged előre.
2018. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Bizonyára csak udvariasságnak számít, továbbá jó eséllyel az van, amit előttem írtak.


Két "gy"-vel írni az egyiket már kevésbé normális ;)

2018. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szánta* (nem számít)
2018. júl. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én nőként előreengedek más nőket is.
2018. júl. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha megyünk egy 7-8 fős társaságban, és én elöl vagyok, akkor megvárom még mindenki bemegy, és én vagyok az utolsó.

Buszon, ha nincs tömeg, akkor is a vége felé szállok le. Ha tömeg van, akkor mindegy, hogy hol nyomorogsz.

Haverommal is egymást előre szoktuk engedni. Egyszer én, egyszer ő. Miközben pedig mutatjuk, hogy menjen a másikunk, odaszólunk egymásnak, hogy "Először a nők és a gyerekek".

Nincs ebben semmi fura. És még melegek sem vagyunk. xD

2018. júl. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hihetetlen, hogy mennyire primitívek az emberek, hogy egy ilyen végtelenül alap gesztus le tudja dobni a gépszíjat...


Semmi köze a melegséghez. Pusztán udvarias volt. Férfiak között is van udvariasság, nem átcsörtetünk egymáson, mint a vademberek. Engem pl a főnököm is mindig maga elé enged. Ragaszkodik hozzá, hogy milyen ajtónál ő nyitja az ajtót, és a férfiakat is előre engedi. Én 30-as férfi vagyok ő 40-es.

2018. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!