Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék barátkozni?

Hol tudnék barátkozni?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak barátaim, de az a bizonyos legjobb barát érzés egyiknél sem volt még meg. Itt esetleg jár valaki hasonló cipőben?

16 éves lány vagyok és eddig a legtöbb barátommal még csak felszínesebb kapcsolatom volt.


2018. júl. 9. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából bárhol, de a legnagyobb esélyed erre a való életben lesz. Pl olyan helyekre menj, ahol hasonló gondolkodású embereket találsz, mint te. Neten talán nehezebb, de sokan azt mondják, hogy pl face-n be kell lépni olyan csoportokba, amik egyeznek az érdeklődési köreiddel. Bár nekem személy szerint ez még nem vált be, talán azért is mert nem csaj vagyok:D, vagy azért, mert nem akadtam rá a megfelelő ilyen helyre.

Amúgy én is hasonló cipőben járok mint te, de nekem még barátaim sincsenek.

2018. júl. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Introvertáltak közt.
2018. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Akár itt is, ha szeretnél írhatsz. 19f :D
2018. júl. 10. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátot nem olyan egyszerű találni, hiszen sok mindenben meg kell, hogy egyezzetek, hogy kialakuljon égy mély, bizalmi kapcsolat. Milyen személyiségű embernek tartod magad, mik foglalkoztatnak?
2018. júl. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem is irhatsz nyugodtan😊 16/l
2018. júl. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!