Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyit vagy fél és nem tudja...

Hülyit vagy fél és nem tudja mit csináljon?

Figyelt kérdés

összeismerkedtem egy 28 F-el én 23 N vagyok


az elején nagyon érdeklödö volt kereste a társaságom de pár hete olyan közömbös lett mintha már nem tudná hogy mit akar


lelkileg megőrül értem , de közben egyszer nagyon közömvös egyszer meg vágyakozik

szeretne találkozni igaz hogy még csak most hamískodik pedig nagyon örül nekem

sokat dolgozik nagyon nehezen tudd elszabadulin alig van ideje ebbe is bele van betegedve

azt mondja hogy szeretne velem és változtatni is akar de ha eljön a találkozás napja lemondja kitalálja hogy behívták dolgozni , vagy most épp vendégségbe hívatalos


nagyon magányos és fél

neki az elözö kapcsolata úgy alakult hogy már jött a baba és nekik volt egy nagyon profi orvos ismerösük aki felajánlotta hogy a szülök véréből megtudja a .... dolgokat nem értek hozzá azért irtam ...


a lényeg az hogy az exe nagyon ellenkezett ez ellen és furcsáta hogy mégis miért ilyen, elöször kimagyarázta azzal, hogy terhes és dulnak benne a hormonok de egyre inkább távolságtartó lett és már azt se akarta,hogy elkísérje a vizsgálatokra ezekből a dolgokból jött rá a 28 F,hogy itt nincs minden rendben a helyzet az hogy kiederült hogy a nő nem is tőle terhes hanem félre...


azóta 3 év telt el nem volt nővel,de jöttem én és igen érez irántam valamit de nem tudja fél


hogy tudnám ezt a kapcsolatott jobban megerősiteni vele ? mi legyen

persze megértem a helyzetét ,de ha szeretne ne zárkozzon el teljesen



2018. júl. 31. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha megtanulnál fogalmazni, mert ennek se füle, se farka, értelmetlen katyvasz az egész!
2018. júl. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értelmetlen katyvasz, én megértettem, bár helyesírási hibák voltak benne, de ez mellékes most. Én azt csinálnám, hogy nem erőltetnék semmit, nem is hívnám, telefonon sem, akkor majd egy idő (egy-két hét, egy-két hónap) után jönni fog, ha tényleg akar téged. Az, hogy befűzték, és jött a baba, ez elég ok arra, hogy minden nőből kiábránduljon. Sajnálom szegényt, te ne legyél ilyen, ne is erőltesd a kapcsolatot.
2018. aug. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!