Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne leszbikusokkal...

Hogyan lehetne leszbikusokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hetero férfi vagyok. Vannak hetero férfi és nő ismerőseim, biszex férfi és nő ismerőseim, meleg ismerősök is vannak. Leszbikusosk nincsenek. Kizárólag barátkozni szeretnék ilyen beállítottságú emberekkel, hogy jobban megértsem az ő látásmódjukat is az élet dolgaiban. Hol vagy hogyan ismerkedhetnék velük?
2018. júl. 31. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Kicsit beteges ilyen tudatosan gyujteni a baratokat nem? Lehet neked van valami tudatalatti mas beallitottsagos :)
2018. júl. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Leszbikus nő vagyok, de soha eszembe sem jutna azért barátkozni valakivel, mert xy a szexuális irányultsága. Ez nagyon fura.


Csak emiatt nem barátkoznék veled, de ha van közös érdeklődésünk, szóba jöhet.


A barátságban a szexuális orientációnak nincs szerepe, tudod? Fura vagy.

2018. júl. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexualitás -> leszbikusság kategóriában
2018. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan kerdesem lenne , hogy 26 eves vagyok es ki szeretnem probalni lannyal. Mivel ugyberzem hogy leszbikus vagyok, de meg szexelni nem szexeltem lannyal. Viszont szerelmes mar voltam lanyba. A fiuk hidegen hagynak. Kintudna nekem segiteni. Fius vagyok.
2018. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!