Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nőies leszbikusokkal hol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőies leszbikusokkal hol tudnék ismerkedni? Vagy talán nincs is olyan?

Figyelt kérdés
Nekem a nőiesebb leszbikusok jönnek be, ha férfiasra lenne szükségem férfit keresnék. De nem az tetszik. Sok mindent próbáltam már. pl.: Tinder
2018. jan. 19. 18:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%

Nincs nőies leszbikus, már csak a fennmaradt emlékiratokból lehet következtetni, hogy valaha is léteztek.

Sajnálom :(


Megint ezek az idióta kérdések..

Vannak, itt is rengeteg van, csak ne legyél ilyen sügér és talán szóba is állnak veled.

Pontozz le pls.

2018. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Írhatsz ha gondolod.

Hàny éves vagy?

2018. jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
nekem is irhatsz ha gondolod:3
2018. jan. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Annyit elismerek, hogy nem könnyű kiszúrni a nőies leszbikusokat, valahogy nem feltételezzük róluk első pillantásra, de azért ezt a következtetést így levonni kicsit elhamarkodott :)

Ha neten, vagy társkereső appokon ismerkedsz, akkor már azért könnyebben találkozik a kereslet-kínálat. Van még a Sweetcandy és a Pinkvanilla oldal, de akár itt is írhatsz számodra szimpatikus válaszadóknak.

2018. jan. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

"de akár itt is írhatsz számodra szimpatikus válaszadóknak."


DE CSAK ÓVATOSAN!!!

Mert itt számtalan kamus pasi van, akik lánynak adják ki magukat!

A helyedben nagyon óvatos lennék!


16/L

2018. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

mi rosszat mondott a négyes? :D


egyébként aki annyit nem tud, hogy az online ismerkedésnek vannak hátulütői és nem küldözgetünk azonnal képet meg személyes infókat, az ne ismerkedjen online. gyereknek még elnézem, hogy nem tudja az ilyesmit, de józan paraszti észnél nem kell több, hogy kiszűrd, ki a kamus. saját felelősség, egyik felhasználó nem vállalhat garanciát a másikért. itt se kapod el a pestist, ha megpróbálsz itt ismerkedni. csak óvatosan, lassan, ésszel.

2018. jan. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

ma 21:23


Pont ezt mondtam én is...


#5-ös vagyok.

2018. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Îrhatsz nekem is :) 22/L :)
2018. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, írhatsz nekem is, én is az vagyok. :)

22/L/L

2018. jan. 20. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
44%

Senkinek nem esett le, hogy ez csak egy buta pasi,aki burkoltan provokál? "Vagy talán nincs is olyan?" Ezzel degradálni akar minket,a sértődött pasik fegyvere, hogy minden leszbikus nő csúnya.


"Nekem a nőiesebb leszbikusok jönnek be". Nő nem így használja, azt mondaná a nőiesebb lányok.


"Ha férfiasra lenne szükségem férfit keresnék". Tipikus pasi szöveg,az innen általában törölt kérdések 90%-ában elhangzik,hogy "ha férfias lánnyal vagytok miért nem inkább férfit kerestek?".


"De nem az tetszik". Egy nő nem bizonygatná 30-szor.


Egy nő ha ismerkedni akkor akkor olyanokkal foglalkozik akik érdeklik, én is nőies nőt keresek,mégsem abból áll az ismerkedés nálam, hogy a férfias lányokat szidom.


Illetve egy leszbikus nő tudja mit jelentenek a femme és lipstick szavak, így a kérdés második része tárgytalan lenne számára.


Nesze Pisti,itt van néhány nőies leszbikus: Gallusz Niki,Portia de Rossi,Cyntia Nixon,Greta Garbo,Merlene Dietrich,Cara Delevigne,Kristen Stewart,St.Vincent.

2018. jan. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!