Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell barátkozni és...

Hogy kell barátkozni és embereket megismerni? 20/F

Figyelt kérdés
Nincs szociális életem,nincsenek barátaim,nem járok sehova.Eddif még soha nem voltak barátaim.Szeptembertől megyek egyetemre,akarok ott barátot szerezni,de leginkább egy barátnőt.De lánnyal élőben már 3.5 éve nem beszéltem

2018. aug. 2. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
GYŰŰŰ! Micsoda problémák!!az eltelt 5-10 évben sose ismerkedtél?? nah azok hova lettek??? úgy álsz hozzá mint eddig, akkor ott se nagyon fogsz,pláne barátnőt!!!!
2018. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Voltak barátaim,de azok mind csak kihasználtak,elárultak,szivattak és megaláztak.Ezeket nem tartanám barátnak.Velük megszakítottam a kapcsolatot.Azóta,2 éve nincs semmi szociális életem,semmi szociális programom nem voltam
2018. aug. 2. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Dr Aziz írd be arról beszél, hogy lényegében mi is állatok vagyunk és állandóan versenyünk egymással, ezt vagy elfogadod vagy ki lépsz a körből de akkor minden sokkal nehezebb lesz. Minden cseledetede gondold vegig, vajon hogyan viselkedett volna az idõsebbik éned. Nem kell senkiben sem 100 van megbízni van akiben 30 %ban tudsz van akiben 70% de teljesen sose, kezd el megvigyelni mi az ami iránt érdeklődtél Kiskorodban független ül attól milyen emberek voltak körülötted és csináld amikor mélyponton vagy ezek sokat tudnak dobni
2018. aug. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is gondolkozz, a saját életeden, hogy 5-10 év múlva mi akarsz lenni,amit m,ég akkor is csinálnál? ha ez meg van közben is jöhetnek a barátok, barátnők, én legalábbis ezt tartanám a szemem előtt, de ha van jövő képed magadról, akkor nem szóltam... de hidd el rendes barátokat nehezen találsz,úgy hogy a szarokat vonzod, szóval egyetemen még úgyse, se fogsz nagyon!! ott is csak sznob, léhűtő szarok vannak, akiknek a feje lágyuk még nem nőt be! de ne legyen igazam! minden esetre sok sikert az élethez és a bajodra!
2018. aug. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Menj el a gólya programokra, azok összehozzák az embereket. Ha bejárós szakra mész, pl mérnök, orvosi, rengeteg emberrel fogsz naponta találkozni. Az egyetem elején senki senkit nem ismer, ilyenkor mindenki próbál barátkozni, hogy megkönnyítse az életét (jegyzetcsere, katalógus, tételkidogozás). A lányoktól pedig ne félj, ugyanúgy kell velük is beszélni, mint a fiúkkal.

23/L

2018. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sok múlik a szerencsén is, de rajtad is. Légy nyitott és kicsit merész, mert hamar kialakulnak ott is a dolgok. Az a tapasztalatom, így két év után, hogy barátok nélkül sokkal nehezebb elvégezni.

De egyett tényleg tarts szem előtt: az ember, az ember és gyarló is, de ez nem jelenti azt, hogy ha egyszer megbántottak remeteségbe kell vonulnod, mert ez olyan mintha "ők" nyertek volna.

És a barátnő kérdés: ha ilyen rég nem voltál emberek között, akkor ne a barinő kereséssel kezd szerintem. Legyenek barátaid először, olyanok akikkel összejártok jól érzitek magatokat, mind1 lány-e vagy fiú. A barátnő a tapasztalataim szerint csak később jön majd, főleg azért is mert mindenkinek szoknia kell az egyetem kezdés újdonságát és később válik csak nyitottá olyan dolgok felé, mint például egy párkapcsolat, hiszen az is új és abban is van sok munka.

Még valamit had mondjak és utána eskü befogom. Ha lerí rólad, hogy barátnőt szeretnél sosem lesz, akkor sem ha azt hiszed, hogy nem mutatod ki. És most nem egy általános vágyra gondolok, ami mindenkiben megvan, aki szingli... benned, bennem, meg még a szomszédban is. Nem. Hanem egy kétségbeesett keresésről, amit a legtöbben öntudatlanul is felismernek és nem válnak nyitottá feléd. Ez azért nagyon jó, mert ha belemennél így egy kapcsolatban, akkor vagy matrica effektusban kötnél ki vagy a párodat őrítenéd meg a féltékenységgel, esetleg megint nagyon csúnyán kihasználnának. Ezen sokat segít ha rendbe jössz magaddal és rende teszed az életedet is és csak aztán lépsz egy magasabb szintre. Hiszen a jövőbeni párod is megérdemli, hogy egy teljes és kiegyensújozott embert kapjon. Jaj és hát az önbizalom is vonzó, már a természetes.

És még valami, amit kicsit inkább a múltra vonatkozik. Hidd el nagyon is hasonló cipőben járunk, tehát van valamennyi fogalmam arról mi is lehet veled, még ha én sose nem éltem egy percet se remeteségben... ANNYIT ADJ AMENNYIT KAPSZ. Ez nem pontos matematikai számítás, hanem érzés. Ha egyszer rájönnek, hogy kihasználhatnak, akkor meg is teszik, újra és újra, ás egy idő után, amikor már tudat alatt is utálni fogod, majd elkezdenek romlani a dolgok, általad és általa, mert az ember van, hogy automatikusan menekülni próbál.

Hát remélem érthető volt bármi is ebből. Sok szerencsét és sose feledd el: Aki mer az nyer, nyisd meg újra a szíved, csak ezúttal kicsit jobban vigyázz rá. Üdv.: A

2018. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az igaz,hogy ez a barátnő dolog egy kézségbeesett keresés.Be vagyok pánikolva hogy soha nem lesz és valószínű,hogy tényleg nem lesz soha sem.Teljesen magányos vagyok,nincs egyetlen barátom sem és soha nem is volt.Szociálisan analfabéta vagyok,soha nem voltam még buliban meg ilyen helyen.
2018. aug. 3. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!