Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem egyik nagyon jó...

Összevesztem egyik nagyon jó barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igazából ő megharagudott rám, mert jóban lettem egy lánnyal, akivel ő is jóban van. Mindkettőnket utált, és úgy viselkedett, mint egy óvodás, pedig 15 éves. Most azzal a lánnyal kibékült, de engem még mindig leszar. Többször is próbáltam vele beszélni értelmesen, de nem lehetett. Hogy tudnám elérni, hogy felhagyjon a gyerekeskedéssel és újra barátok legyünk?

2018. aug. 3. 10:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ha te magad is látod, hogy az egész egy tinihiszti, akkor minek ehhez kérdést kiírni? te is tudod a választ...szard le te is, ne foglalkozz vele. majd egyszer megbékél, ha megjön az esze. addig is van másik barát, nem? nem fogsz belehalni, hogy ő nincs...
2018. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg nagyon jó barátnőd lenne, egy ilyen miatt nem veszett volna össze veled. Ne fuss utána, barátkozz másokkal.
2018. aug. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!