Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Összevesztem a legjobb barátnő...

Összevesztem a legjobb barátnőmmel! Segítség!?

Figyelt kérdés

Pár hónapja (ha jól számolom 6 hónapja) összevesztem a legjobb barátnőmmel. Igazából az egész egy másik lány miatt történt, aki a távollétében teli tömte a fejemet egy csomó hülyeséggel, amit akkor el is hittem neki. Én akkor otthagytam a legjobb barátnőmet MIATTA. Egy hárpia miatt, aki úgy váltja a barátnőket mint az alsóneműt. Az eltelt hónapok alatt közelebb kerültem két fiúhoz (ismét) akiket szinte kilenc éve ismerek. Egyik nap az egyikük helyretett, hogy mekkora hülyeséget csináltam. Igazából akkor kezdtek helyreállni a dolgok a fejemben. A hat hónap alatt ezzel a másik lánnyal szinte teljesen megfordult a kapcsolat. Míg eleinte én próbáltam hozzá kapcsolódni, most már ő próbál megtartani, mert látja, hogy mindenem meg lett, amit ő akart, csak viselkedése és megnyilvánulása ezt nem teszi lehetővé. A napokban kezdtem réjönni hogy mennyire hiányzik a barátnőm. Zavar, hogy nem azzal kezdi a napját hogy áradozik az aktuális ,,ieáljáról'', zavar hogy nem röhög a képembe amikor valami hülyeséget csinálok és aztán folytatja velem, zavar hogy nem tudok a támasza lenni. Mindennél jobban ki szeretnék békülni vele, de nem tudom hogy hogyan tegyem ezt, mert vannak más hozzá nagyon közel álló, idősebb barátai, akik egyenesen kiröhögnének a hátam mögött, ha megtudnák, hogy megpróbáltam kibékülni vele. És részben meg is értem, mert féltik őt és még mérgesek azért amit tettem. Segítsetek légyszi!


15/ Lány



2017. ápr. 9. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el melyik fontosabb; kibékülni a baratnoddel vagy hogy nehogy beegj ismeretlenek elott. Mindennek ára van, ez a legkisebb, hogy mit gondol rolam par ember akivel sose beszelek sose talalkozom. Mas nincs, odamesz es bocsanatot kersz es elmondod hogy hianyzik.
2017. ápr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot. :)
2017. ápr. 9. 19:17
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyenkor azt nézd, hogy mi lenne jó a barátnődnek:) Mi a fontosabb, ő vagy a többiek? És ne félj attól, hogy kiröhögnek. Kit érdekel, hogy mit gondolnak rólad?:) De komolyan, ha nem gondolsz rá, sokkal jobban érezheted magad! Próbáld ki!;)

17/L

2017. ápr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen az, hogy mit mondanak a többiek. Gondolom fontos Neked a barátnőd, menj oda és beszéld meg vele- kérj bocsánatot. :) Sok sikert, ügyes legyél!
2017. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!