Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A suliban van az egyik "havero...

A suliban van az egyik "haverom" folyton beszólogat már mondtam neki, hogy álljon le, voltak nagyon nagy vitáink. Sokkal erősebb vagyok nála, megverjem?

Figyelt kérdés

2018. aug. 10. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön
2018. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 gungasam ***** válasza:
Sajnos van amikor csak a verés használ. Sajnos ezt csak akkor tudod meg ha már megverted. Vágd szájon, hogy hirtelen felindulásnak tűnjék. Lehetőleg ne rengeteg tanú előtt. , Az előttem írónak igaza van ha lesüllyedsz az erőszak szintjére vagy nagyon szarul érzed majd magad vagy nagyon jól. Én mindig arra gondoltam ilyen esetekben, hogy jó az ha nem engem vernek hanem én verek.
2021. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 gungasam ***** válasza:
Ja, és ehhez hozzájön a fizikai fölény okozta túláradó öröm..a pofozás könnyedsége..Ami a függőség veszélyét is magában hordozza!!
2021. dec. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!