Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezzek barátnőt?

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Az osztályomban mindenkinek van barátnője ès nèha elèg rosszul èrzem magam hogy csak nekem nincs.Hogyan tudnèk barátnőt szerezni??
2018. aug. 10. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lol ne csak azért szerezz barátnőt mert másnak van xDD

Majd eljön az ideje,ha eljött akkor biztosan majd értékelni is fogod. (Nem így megy h, akarok egy barátnőt most azonnal, azt hóva?)

Ha szerelmes leszel v. Ha tetszik nkd valaki de annyira hogy járnál vele, na akkor azt mondom h jól van. De így... Várjál!

2018. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hat nyilvan ez csak ugy lehetseges, ha minel tobbet ismerkedsz, minel tobb helyen, es akkor elobb-utobb talalsz valakit.
2018. aug. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
járj el bulizni, meg ilyen nyári programokra, fesztiválokra, ott lehet ismerkedni. én rengeteg embert ismertem meg ott és akkor valamelyik társaságban biztos lesz olyan lány,akivel szimpatikusak lesztek egymásnak és akkor bármi lehet.
2018. aug. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!