Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Fel lehet valakit jelenteni...

Fel lehet valakit jelenteni ezért?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, aki már szinte szerelmes belém viszont nem érti meg hogy nekem nem kell ő. Kb 70000 fr értékben vett eddig cuccokat nekem miközben én mondtam neki hogy ne de ő akkor is megvette azzal a címszóval mert barát. És most hogy letiltottam a messengeren insatgrampn írt hogy ha nem kérek elnézést akkor feljelent. Ezért fel tud? Hisz én nem követtem el semmit. Ez már beteges amit csinál.
2018. aug. 14. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Nem, nem tud
2018. aug. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Kiröhögik a rendőrségen ezért szerintem. Ha nem bírja az elutasítást, máskor ne is próbálkozzon be :D egyszerű meg nem értettség miatt nem tud feljelenteni.
2018. aug. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Miért akarod bántani? Nem értem mi a baj azzal ha vett cuccokat.
2018. aug. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
röhögd ki. a rendőrök is max ki fogják. azért mert hülye nem jelenthet fel téged.
2018. aug. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem semmi.Persze hogy nem tud feljelenteni de szerintem itt nem is ezen van a hangsúly.Ha valaki nekem azt mondja hogy nem kellek, de őszintén, akkor biztos hogy nem veszek neki ekkora értékben semmit.


Vagy a te sztorid sántít vagy a srác ennyire elvakult és túl sok a zsebpénze

2018. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Összecsomagolod a megmaradt ajándékokat és visszaadod neki. Utána közlöd vele, ha nem száll le rólad, feljelented zaklatásért .
2018. aug. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem... miért is jelentene fel? Azért, mert letiltottad?

Mondjuk fel feljelenthet, hiszen bárkinek joga van bárkit feljelenteni, viszont ott helyben pofánröhögnék, és bűncselekmény hiányában el sem kezdenék a nyomozást.

Ellenben te zaklatásért fel tudnád jelenteni őt sikerrel.

Amúgy javaslom, hogy az összes létező platformon tiltsd le őt, és ha ennek ellenére is zaklat, közöld vele, hogy zaklatás miatt feljelented.

2018. aug. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%

Természetesen feljelenthet, hiszen átverted.

A rengeteg cuccot folyamatosan és rendszeresen elfogadtad tőle, miközben abban a hitben tartottad, hogy nem lesz viszonzatlan a szerelme.

Szerelmet ígérni ajándékokért, viszont már kimeríti a prostitúció fogalmát.

2018. aug. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsétlen srácot jól lehúztad anyagilag.

Ha nem adod sürgősen vissza neki az ajándékokat, akkor egy közönséges ribi vagy.

Ha visszaadod, (már) akkor is.

2018. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!