Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjam meg a nekem...

Hogyan találjam meg a nekem való barátokat gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Egyetemi gt, és attól félek nem sikerül a jó embereket bevonzani, voltak barátaim gimiben de úgy éreztem, hogy ezeknél sokkal jobb kapcsolatot is ki tudnék alakítani csak más emberekkel. Általánosból vannak a legjobb barátaim de örülnék ha egyetemen is találnék igazi barátokat.

2018. aug. 20. 02:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Személyiség függő + tudni kell kommunikálni első sorban és sodródsz.


S teljesen más az osztály/sulitárs, mint egy igaz barátság (amit majd hosszabb évek elteltével fogsz tapasztalni, kik azok akik melletted lesznek - persze viszonozva)


Osztálytársak/suli társak inkább csak jó haverok, mintsem hogy barátok, az pedig más ha a haveri szintből igaz barátság alakul ki.


Hogyan találd meg?

én inkább nyitottabb lennék a világra és nem csak egy adott társaságban feszülnék rá a "barátságra".


Engem sokan kedveltek, normális voltam sokakhoz - abból a nagy "kedvelő tömegből" kemény 2 ember az akikre tiszta szívből mondhatom, hogy : igen, ők barátok.


Azok csak haverok, akik eltávolodnak miután kikerülsz pl suliból. :D

2018. aug. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!