Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normalis ha a legjobb baratodn...

Normalis ha a legjobb baratodnak nincs kedve hozzad?

Figyelt kérdés
Ha mostanaba tul sok idot toltottunk egyutt, es azt mondja a megbeszelt programra amit en regota vartam, hogy nincs kedve hozza jelenleg. Es elozoleg is csak azert mondott igent hogy ne akadjak ki. Mondjuk teny hogy tul porgok dolgokat, es ha valami nem jon ossze akkor ugy erzem ,hogy megvaltozott valami, es tobb alkalmunk nem lesz ilyenre. Hogy vegyem lazabbra a dolgokat? Felek,hogy annyira eroltetem majd ezeket, hogy csak rossz vege lesz.
2018. aug. 24. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt de nem ennyire konkrétan.Aztán rájöttem hogy mindig csak az ő társaságát keresem,másokat meg kerülök.Onnantól nyitottabban álltam hozzá és másokhoz is valamint megtanultam egyedül is jól szórakozni.
2018. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pont ma volt egy ilyen helyzet amikor én voltam az a barát, remélem csak véletlen az egybeesés!


Létezik olyan hogy "sok" valakiből. Ezt ne úgy értsd hogy kibírhatatlan vagy, hanem hogy akar más emberekkel lógni esetleg magában lenni. Én például relatív sokat lógtam ezzel a barátommal manapság, meg elég sűrű nyaram volt, őszintén szólva sokkal több kedvem van filmezni és olvasni ma este mint pénzt szórni alkoholra.

2018. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nagy szükségem van az egyedüllétre, és mikor minden este találkoztam egy baráttal, és még hétvégén is találkozót akar, akkor én is el szoktam neki ezt mondani.
2018. aug. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pl ne magadra vedd ha valamihez nincs kedve! Jol neznenk ki ha a baratnom mindig magara vette volna ha epp otthon gubbasztani volt kedven egyedul.... :D
2018. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!