Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Béküljek ki vele vagy felejtse...

Béküljek ki vele vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van egy barátom, akivel már kiskorunk óta ismerjük egymást, de pár nappal ezelőtt átjött az egyik fiú haverja, és én is ott voltam, és a fiú haverja nagyon ellenszenves volt velem, aztán pár napra rá ő is elkezdett velem bunkózni, és úgy volt hogy eljön velünk nyaralni a Balatonra, de azt is visszamondta és azóta nem beszéltünk. Nem is keres,meg semmi. Van még értelme ennek a barátságnak?!

2018. aug. 26. 21:15
 1/4 anonim válasza:
Ennyiért nem érdemes eldobni egy baratsagot. Probald kideriteni mi lehet a baja, adj idot neki.
2018. aug. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenképp beszélj vele.Bár ha fontos vagy neki,idovel keresni fog.(tapasztalat)
2018. aug. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 fr68 válasza:
Nekem is volt már ilyen fajta összeveszésem egy barátnőmmel. Próbálj meg valahogy beszélni vele. Hívd fel vagy írj neki. Ha nem válaszol akkor csak várni tudsz. Ha neki is sokat jelentett a barátságotok akkor majd jelentkezik. Ha nem el kell engedni.
2018. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már jóba újra jóban vagyunk, de köszönöm a válaszokat :)
2018. okt. 9. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!