Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan béküljek ki vele?

Hogyan béküljek ki vele?

Figyelt kérdés

Nos vvolt egy legjobb baratnom mar 3 eve azok voltunk a lanyrol annyit kell tudni h iszonyatosan hisztis tud lenni es ha nem ugy tortenik ahogy o akarja akkor automatikusan mindenkit az adott szemely ellen probal forditani


A szuleim elvittek a sulibol meg osziszunet elott es folyamatosan panaszkodtam neki meg meg 2 baratnomnek hogymilyen szar meg h semmi kedvem sincs oda jarni meg h nincsenek baratai es ebbol eleguk leett es ezert osszevesztek velem h hova tunt a regi enem meg ilyesmik elkezdtek rolam a tobbi regi osztalytarsamnak olyanokat mondani h hisztis pletykas vagyok ami persze nem esett jol


A lenyeg h aztan veglegosszevesztunk de tudom h ki akar bekulni velem csak nemszeret lepni (mar vgig neztem par hasonlo benazasat) mostviszont mar beszerveztem vele rgy talit talalkoztunk is csak nem beszeltuk meg ugyh gondoltam lepek megegyszer amit meg is tettem irtam h szilveszterezzunk eggyutt erre leoffolt h szte meg hwnyagoljuk az egeszet es neki meg idore van szuksege.... De megis mire? Vagy ertitek

Sztetek mit var tolem vagy en mit csinaljak?


2017. dec. 28. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem két opció van;

A) Le akar koptatni és csak kitalált valami random ürügyet

B) Nem véletlenül írta azt, amit írt és csak komolyan csak gondolkodási időt kér


Azt, hogy melyik lehetőség illik a karakteréhez, vagyis hogy őszinte-e veled, neked kell tudnod/érezned belül.


U.i.: sajnálom, hogy így alakult

2017. dec. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!