Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem a barátnőmmel,...

Hogyan közöljem a barátnőmmel, aki imádja a kutyáját, hogy az imádott benti kutyája miatt nem szeretnék vele összeköltözni?

Figyelt kérdés
Szóval lakótársat keresek és ő szívesen csatlakozna a benti kutyájával. Én imádom az állatokat, főként a kutyákat, de nem bent... Sosem éltem állattal lakásban és nem is szeretnék, mikor náluk jártam, akkor is láttam, hogy minden csupa szőr, a padlótól az ágyig, ami ugyan tudom, hogy vele jár meg tiszt a kutya, de számomra elviselhetetlen lenne. Hogyan közöljem ezt úgy vele, hogy ne legyen sértődés? Tényleg földöntúli módon szereti azt a kiskutyát, szóval nagyon kíméletesnek kellene lennem... L20
2018. aug. 29. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Ha normálisan tanított a kutya -úgy értem tudja a helyét és nem az ágyon ugrál okos szobatiszta, fürdetett, rendesen kikefélve nem szöszöl....

-szerintem semmi gond nem lenne.


Ha nem az akkor úgy is meg fog sértődni a barátnőd!

2018. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%
Akkor ne költözz össze vele! Nekem is első a kutyám, és a macskám! Utána jöhet csak valaki, aki szereti őket!
2018. aug. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Tiszta kutya, fürdetve van, de látom, hogy hullik a szőre. Fekete szőre van, a legtöbb ruhám fehér, a kanapém fehér, amire nyilván felmenne... Nekem ez nem fér bele.

Abszolút megértem amúgy, ha valakinek első a kutya.

2018. aug. 29. 13:06
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Simán megmondod, hogy a kutya miatt nem költözhettek össze.

Max csak volt barátnő lesz. Az még mindig elviselhetőbb, mint úgy élni nap-mint nap, hogy el kell viselned olyasmit, amit nem szeretsz.

2018. aug. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Így, ahogy fent leírtad. Őszintén, egyszerűen. A kutya szőrös, te nem akarsz szőrt a lakásban ahol élsz. Ennyi. Nem fog megsértődni, nekem is van kutyám, valóban elkerülhetetlen a szőr, és ha valaki ezért nem akarna közös lakást velem, totál megérteném. Semmi “kíméletesség” normális emberek vagyunk :)
2018. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
17%
Abszolút egyetértek veled! Szőrös állat ne legyen a házban/lakásban. Esetleg a hörcsög a terráriumban. Ráadásul a kutya az egyik legveszélyesebb baktérium-hordozó az emberre nézve (fürdetés és oltások ide vagy oda). Lásd a nem régen megfertőzött pasast, akinek a lábait kellett levágni a korcsuk nyála miatt (nem megharapta, hanem valószínűleg egy kis karcolásba ment bele a nyál). Úgyhogy ne költözz vele össze. Nem játék ez...
2018. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezőnek: én megértem, pedig nagyon szeretem a kutyákat és bent is tartottuk a vizslánkat anno. Ha igazi barátnő, tudnia kéne, hogy te ezt nem szereted. Esetleg mondhatod, hogy enyhén allergiás vagy a kutyaszőrre...



44%

" Lásd a nem régen megfertőzött pasast, akinek a lábait kellett levágni a korcsuk nyála miatt (nem megharapta, hanem valószínűleg egy kis karcolásba ment bele a nyál). " Forrás Blikk? Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb ember kezet mosni sem tud normálisan még vécé után sem, vagy napokig nem fürdik és úgy izzadja tele a seggével a buszülést. Gondolom a cikkben szereplő úr sem mosakodott napokig.

Cipővel járkálnak a lakásban. Embertől hamarabb kapsz el mindenféle szart, mint egy ápolt, állatorvoshoz járatott kutyától (legtöbb ismerősöm kutyája, macskája rendszeresen vizsgálva van orvos által, még az emberekről ez sem mondható el). Szóval visszább a nagy ember-egóval.


Kérdező ez nem neked szólt. Te teljesen normálisan fejezted ki a dolgokat.

2018. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%
behánynék énis ha kutyával macskával kéne együtt laknom. csajom is dobtam emiatt.
2018. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
44%-os, én nem igazán rajongok a kutyákért, de több helyen is olvastam, hogy a kutyák szájában sokkal kevesebb baktérium lakozik, és egy ember által okozott harapás sokkal veszélyesebb, mint egy kutyaharapás...Szóval nem hiszem, hogy azért kell leamputálni valakinek a lábát, mert belement a sebébe a kutya nyála. Max. ha olyan mély volt a seb, akkor elképzelhető, de akkor meg magára vessen az illető, amiért nem kötözte be vagy valami..
2018. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%
"Nekem is első a kutyám, és a macskám! Utána jöhet csak valaki, aki szereti őket! ez azért nagyon durva kijelentés , ennyire beteg ember jár kezelésre ?
2018. aug. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!