Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan közöljem a barátnőmmel,...

Hogyan közöljem a barátnőmmel, aki imádja a kutyáját, hogy az imádott benti kutyája miatt nem szeretnék vele összeköltözni?

Figyelt kérdés
Szóval lakótársat keresek és ő szívesen csatlakozna a benti kutyájával. Én imádom az állatokat, főként a kutyákat, de nem bent... Sosem éltem állattal lakásban és nem is szeretnék, mikor náluk jártam, akkor is láttam, hogy minden csupa szőr, a padlótól az ágyig, ami ugyan tudom, hogy vele jár meg tiszt a kutya, de számomra elviselhetetlen lenne. Hogyan közöljem ezt úgy vele, hogy ne legyen sértődés? Tényleg földöntúli módon szereti azt a kiskutyát, szóval nagyon kíméletesnek kellene lennem... L20
2018. aug. 29. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, azzal, hogy szivemcsücske az adott kutya/macska/gyerek/motor/birodalmilépegető, még meg tudom érteni ha másnak nem az. És nem erőltetem rá, mert volt gyerekszobám. Szóval ha nem egy idegbeteg h lye vagyok, akkor felfogom, hogy barátnők vagyunk, de nem tudnánk harmonikusan együttélni, ezért nem leszünk lakótársak.

Szóval mond meg neki h bocsi de nem bírsz együttélni egy benti háziállattal. Kész. Ha megsértődik, így járt.

2018. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Így.


Nekem két cicám van - bentiek, hosszú szőrűek -, abszolút nem érzem sértőnek, ha valaki pl. csak a konyhaszékre ül le, mert zavarja a szőr.


Porszívózok naponta (kis lakás, 35 m2), meg rendesen kikefélem a cicákat, hogy a csüngő szőr lejöjjön, de óhatatlan, hogy szőröznek.


És azon sem sértdőnék meg, ha emiatt nem költözne össze velem valaki, de a mcsakáimat nem hagyom el más miatt :)

2018. aug. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha csak a szor zavar, azzal feltetellel befogadni hogy mindig es azonnal eltakaritsa utana?
2018. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Érzelem nélkül megmondod, hogy cuki a padlócirkáló, de te nem szeretnél a lakásodban se kutyát, se macskát, se hörcsögöt, ahogy se patkányt, se egeret, se csótányt, se pókot, se hangyát.
2018. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Èn sem tűröm bent az àllatot. Siman mondd meg h sajnalod de neked ez nem fèr bele.
2018. aug. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A kutya ha nincs féregtelenítve max parazitát,(esetleg húsevőt)kaphat el tőle ember - sajnos a kutya viszont minden nyavaját az embertől....


Anno húsevő baktériummal kezeltem napi szinten imádott kutyánkat, hordtuk állatorvoshoz negyed évig -rendbe is jött -mindent fertőtlenítettem állandóan. Nem is lett semmi bajunk!

2018. aug. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!