Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol lehet ismerkedni/barátkozni?

Hol lehet ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. Vannak barátaim, de szeretnék végre már egy igazi jó barátot!

Nem egyszer volt olyan, hogy kihasználtak, amiből már elegem van. Vagy elhanyagoltak, miután párjuk lett...

Miért válassztok rosszul barátot?

Nem akar itt valaki barátkozni?:D

Vagy hol lehetne ismerkedni?

Köszönöm előre is a válasszokat!



2018. jan. 13. 13:59
1 2
 1/12 anonim válasza:

De, írhatsz. ;)

17F

2018. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem írhatsz, ha szeretnél :)
2018. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szia! Előfordul az ilyesmi, mindenki szokott pofára esni ;)

Annyit tudok mondani, hogy ha szeretnél barátokat legyél nyitott és kedves, de ez nem egyenlő azzal, hogy naiv legyél. Az igazi barátságok azért igaziak, mert sok mindent átéltek együtt és még mindig megvan egymás szeretete.

2018. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válasszokat, jöhetnek még!

Igen az a baj, hogy naiv vagyok.

Általában mindenkivel kijövök,csak sajna nem vagyok elég jó ember ismerő, ezért a rosszakat "tartom" meg.:/

Majd próbálkozok jobban!

2018. jan. 13. 14:26
 5/12 A kérdező kommentje:
Meg eléggé érdekel az edzés, eddig itthon edzettem, de majd szeretnék edzőterembe menni. Ott lehet ismerkedni vagy ott inkább hanyagoljam?:D
2018. jan. 13. 14:29
 6/12 anonim ***** válasza:
Edzőteremben ne akarj ismerkedni szerintem :D
2018. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ja jó:Dköszi:)

De miért? Mindenki elküldene engem inkább?:D

2018. jan. 13. 14:31
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is írhat ha valakinek van kedve a 20-30 éves korosztályból.
2018. jan. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem is, hogy elküldenének. Az edzőterem edzésre való. Szerintem nem baj, ha ismerkedsz ott, csak nagyobb valószínűséggel futsz bele olyanokba, akiket az izmaik jobban érdekelnek, mint a te érzéseid.Próbálj meg inkább veled egykorúakkal, az iskolában ismerkedni. Hidd el, könnyebb, mivel vagy van: közös tanárotok, problémátok. Az iskolai témák jók kezdésnek, aztán csak megindul a beszélgetés. Hajrá :)
2018. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hat igen, mondjuk elsosorba en is az edzes miatt mennek es nem ismerkedni, de hatha:D

A suliban sajnos az a baj, hogy mindenkinek megvan a maga sajat bandaja, es kicsit furcsa lenne ha csak ugy oda mennek:D

Koszonom szepen valaszod!:)

2018. jan. 14. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!