Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha a szórakozóhelyen “elcsábít...

Ha a szórakozóhelyen “elcsábítom” azt a lányt akinek haverom innivalót vesz meg akivel táncol, akkor csak ügyesebb/szerencsésebb voltam nála, vagy megsértem a bro-codeot?

Figyelt kérdés
2018. aug. 29. 20:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
So-so. Nezopont illetve felfogas kerdese. A legtobben sertesnek veszik.
2018. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Megsértetted, de nem biztos, hogy magáraveszi.

Meg amúgy, téged zavarna?

2018. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ezzel már megsértenéd.
2018. aug. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsérted
2018. aug. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ott helyben, vagy kirángatnálak az épület elé és kapnál 2-4 akkora sallert, hogy a fal adná a másikat, és az tuti, hogy soha többé nem állnék veled szóba, ebben a földi életben...
2018. aug. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Megsértetted bizony.
2018. aug. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Bakker, alap! Már ott nem oké, hogy csapod neki a szelet. Ott a száz másik elcsábítani-való lány, náluk kellett volna próbálkoznod.

Nagyon becsüld meg ezt a haverodat, ha ezt így komolyabb szóváltás nélkül elnézte neked. És minimum hívd meg egy pizzára kárpótlásul, vagy valami!

2018. aug. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A kérdést szándékosan fordítva tettem fel, én vagyok a “sértett”, és nekem is rosszul esett.
2018. aug. 29. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
31%
Hány éves vagy? A "bro-code" eddig csak az "Így jártam anyátokkal"-ból indultál ki ilyen esetekben? Szerintem az ilyen haverokat takarítsd el vagy mond meg nekik, nem azért kavarsz egy lánnyal meg veszel neki "Innivalót", hogy utána ők lecsapják a kezedről. A másik opció, hogy nem a neten rinyálsz hanem kiállsz magadért ilyen helyzetekben.
2018. aug. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!