Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fura lenne nőként...

Szerintetek fura lenne nőként elkérni egy másik nő számát?

Figyelt kérdés

Aki egy jó leszbi történet miatt kattintott ide az csalódni fog. XD

Csupán egy baráti dologról lenne szó. Én két éve költöztem más városba és a régi barátok mind otthon maradtok, sok lemorzsolódott, egy maradt meg de mivel ritkán járok haza, ritkán élem meg azt az igazi "csajos" beszélgetéseket. Nem vagyok magányos, szereztem már barátnőket itt is de egyik elköltözött a másikban meg nagyot csalódtam egy incidens után. Hiányzik egy olyan igaz barát akivel egy jó tejes kávé mellett el lehet beszélgetni. (Nyugi tudom, hogy egy igaz barátsághoz évek kellenek.) Párom társaságával rengeteget járunk ki, de az nem olyan, mert mind férfi és ha mégis valamelyiknek barátnője lesz nem merek nagyon szoros barátságba keveredni, mert ha szakítani fognak, akkor fura lesz a dolog (már megjártam). Szóval, egyetemen és sulin kívül vagy munkahelyen kívül nem is olyan könnyű barátokat szerezni, mint hittem.


Van egy nő a közeli üzletben, aki velem egyidős körül lehet, mivel sokat járok oda, aki mindig köszön. Pont olyan energikusnak tűnik, mint én. Nagyon kedves és jófej. Teljesen el tudnám képzelni hogy barátnők legyünk. Tegnap megdícsérte a hajam és így elbeszélgettünk kicsit.

Azon gondolkodtam legközelebb kedvesen elkérném a számát vagy facebook elérhetőségét azzal a mondattal, hogy megihatnánk egyszer egy kávét mert jófejnek tűnik. Nekem sosoem volt bajom az ismerkedéssel, nem esik nehezemre megkérdezni de vajon hogy reagálná le? Fura lenne? Csajok véleményére vagyok nagyon kíváncsi, ti hogyan reagálnátok ha eddig mindig mosolyogtatok egymásra s köszöntetek volna. Fordított esetben én nagyon örülnék, hogy valaki érdeklődik irántam.


Köszi a válaszokat. Szép napot mindenkinek!



2018. aug. 31. 08:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább eszedbe ne legyen ilyet lépni, mert azonnal mindenkinek az jutna eszébe, hogy 1000% hogy leszbikus kapcsolatot keresel, függetlenül attól hogy mit makogsz mellébeszélésnek.
2018. aug. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Mondd, hogy szimpatikus és új vagy erre, kevés baráttal, szívesen barátkoznál. Ebből nincs semmi. Én is megadnám a helyében. Attól, mert barátkozol, nem feltétlen vagy leszbikus.
2018. aug. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

nah, én lépten-nyomon elkerem más lányok számát sosem hitték azt hogy leszbi vagyok.

kérd el, nem gáz az.

2018. aug. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bétó apó ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ha "Nekem sosoem volt bajom az ismerkedéssel, nem esik nehezemre megkérdezni", akkor min agyalsz annyit, és miért itt kérdezed meg hogy mit csinálj?
2018. aug. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Kérd el nyugodtan! :) tőlem is kérték már el a telefonszámom, de meg sem fordult a fejemben, hogy leszbik lennének. Csak bátran! :)
2018. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
68%

Nincs benne semmi különös, tőlem is kérte már el a facebookomat férfi is, nő is. Nem feltétlenül ismerkedni akar a másik ilyenkor. Férfiaknál fel sem merült, hogy esetleg ők "mások". :D


Nézd úgy, hogy ha megsértődik, akkor nem is igazán akartál volna vele baráti kapcsolatot kialakítani. Tehát veszíteni nem veszíthetsz, kérdezd meg nyugodtan. :)

2018. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
37%

"Csupán egy baráti dologról lenne szó." - "Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések"


Más kategóriát nem találtál, ha csupán baráti a dolog? Nem tudom, beiratkozhatsz-e még az iskolába olvasni tanulni...

2018. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudtad, hogy a GYK szerint nők ilyet nem csinálhatnak? :D
2018. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ó, a francba! Az első mondat után már nem is olvastam tovább :-(
2018. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Béta apónak a válaszom az, hogy nekem nem lenne nagy dolog elkérni a számát, csak kíváncsi voltam hogy más hogyan vélekedik erről, mert suliban meg olyan helyeken, ahol muszáj együtt lenni egy közösségben egy idő után magától kezdenek kialakulni dolgok, egy olyan személlyel viszont, akivel nincs ilyen jellegű kapcsolódási pont, lehet a másik fél furának tartaná s nem akarom elijeszteni. Amúgy meg nem arról van szó hogy "JAjj nehogy leszbinek nézzen", csak nehogy azt higyje, hogy pszichó vagyok.

A nyitó mondatot azért írtam, mert a címből ilyesmire lehetett volna következtetni.

Aki a kategória miatt idegeskedik, nem tudtam pontosan milyen kategória legyen, azért raktam ide, mert tudtam, hogy itt kapok majd válaszokat (a kategória népszerűsége miatt).


Aki értelmes választ adott, annak köszönöm! Akit érdekel leírom mi lett, mert ma délután "kell vegyek egy-két dolgot". :))

2018. aug. 31. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!