Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek fura lenne nőként...

Szerintetek fura lenne nőként elkérni egy másik nő számát?

Figyelt kérdés

Aki egy jó leszbi történet miatt kattintott ide az csalódni fog. XD

Csupán egy baráti dologról lenne szó. Én két éve költöztem más városba és a régi barátok mind otthon maradtok, sok lemorzsolódott, egy maradt meg de mivel ritkán járok haza, ritkán élem meg azt az igazi "csajos" beszélgetéseket. Nem vagyok magányos, szereztem már barátnőket itt is de egyik elköltözött a másikban meg nagyot csalódtam egy incidens után. Hiányzik egy olyan igaz barát akivel egy jó tejes kávé mellett el lehet beszélgetni. (Nyugi tudom, hogy egy igaz barátsághoz évek kellenek.) Párom társaságával rengeteget járunk ki, de az nem olyan, mert mind férfi és ha mégis valamelyiknek barátnője lesz nem merek nagyon szoros barátságba keveredni, mert ha szakítani fognak, akkor fura lesz a dolog (már megjártam). Szóval, egyetemen és sulin kívül vagy munkahelyen kívül nem is olyan könnyű barátokat szerezni, mint hittem.


Van egy nő a közeli üzletben, aki velem egyidős körül lehet, mivel sokat járok oda, aki mindig köszön. Pont olyan energikusnak tűnik, mint én. Nagyon kedves és jófej. Teljesen el tudnám képzelni hogy barátnők legyünk. Tegnap megdícsérte a hajam és így elbeszélgettünk kicsit.

Azon gondolkodtam legközelebb kedvesen elkérném a számát vagy facebook elérhetőségét azzal a mondattal, hogy megihatnánk egyszer egy kávét mert jófejnek tűnik. Nekem sosoem volt bajom az ismerkedéssel, nem esik nehezemre megkérdezni de vajon hogy reagálná le? Fura lenne? Csajok véleményére vagyok nagyon kíváncsi, ti hogyan reagálnátok ha eddig mindig mosolyogtatok egymásra s köszöntetek volna. Fordított esetben én nagyon örülnék, hogy valaki érdeklődik irántam.


Köszi a válaszokat. Szép napot mindenkinek!



2018. aug. 31. 08:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Ne írd le! Senkit sem érdekel.
2018. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"azért raktam ide, mert tudtam, hogy itt kapok majd válaszokat (a kategória népszerűsége miatt)."


Azt ugye tudod, hogy ez szabályellenes? Minden esetre jelentettem a kérdést, hogy rossz kategóriában van, majd a moderátorok gondoskodnak a továbbiakról. Legközelebb meg FIGYELJ!

2018. aug. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett belőle, kérdező? :)
2018. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!