Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Amikor felhívnak egy állás...

Amikor felhívnak egy állás miatt és azt kérik meséljen magáról, akkor mit érdemes ilyenkor mondani (betanulni)? Másik kérdés, hogy call-centerben mennyit lehet nettóban elkérni Pesten? (pl:6-8 óra/nap)

Figyelt kérdés
Én banki ügyintézőként végeztem ha ez segít a fizetés megállapításában(okj-felsőfokú, de nem egyetemi és főiskolai)
2010. júl. 19. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Az első kérdésedre tudok válaszolni. Tehát a telefonos interjú előszűrésnek számít. Ha ott valamit elszúrsz ne számíts arra,hogy behívnak. A 'meséljen magáról' című történet kemény dió. Azt javaslom,ne tanulj be semmit,csak légy természetes!! A legfontosabb,hogy a tanulmányaidra és szakmai tapasztalataidra koncentrálj. Senkit nem érdekel például,hogy hol voltál nyaralni, vagy hogy most új párod van. A beszámoló legyen rövid,tömör és a fent említett témákról szóljon.

Remélem segítettem. :)

2010. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, bár még nem tudom mi számít nekik elszúrásnak,de igyekszem:)
2010. júl. 20. 11:45
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

Mesélj magadról kérdésre:


Szeretem a könyveket, imádok sportolni, gyakran iszom finom bort sült húsokhoz, naponta kerékpározok ha kedvem szottyan, filmeket nézek esténként.

Szeretem a hosszú forró fürdőket, általában a hierarchiát nem részesítem előnyben. :)

Ha nővel beszélgetsz, megemlítheted neki: hogy általában alul szeretsz lenni. :) :DD


Tuti a röhögés állásinterjún. :D

2015. jan. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!