Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elvesztettem a legjobb barátom...

Elvesztettem a legjobb barátomat. Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Most, nyáron már alapból nem volt felhőtlen a viszonyunk, sok veszekedés volt, nem is találkoztunk. Úgy lett volna ma találkozunk, de minden ok nélkül letiltott, kinyomott. Ezek után már azt érzem nem éri meg utána rohannom, eddig is mindig én mentem utána... de azért rosszul esik. Volt már vkinek hasonló? :( 18/F

2018. szept. 2. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
volt, de a masik oldalon, en tiltottam le. meg volt az oka, ahogy valoszinuleg valamiert o sem akart mar veled haverkodni. nem konnyu, elhiszem, de fogadd el.
2018. szept. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló történt, a legjobb barátommal egy nagy veszekedés után eltaszítottuk magunktól egymást. Ezt követően nem beszélgettünk egyáltalán, eleinte ő letiltott engem minden platformon, majd miután ismét fel akarta venni velem a kapcsolatot én ignoráltam őt. 2 év után végre sikerült kibékülnünk, de a kapcsolatunkat nem sikerült visszahozni arra a szintre, ahol régen volt. Jelenleg ott tartunk, hogy jóban vagyunk, de ennek ellenére 2-3 havonta írunk egymásnak pár sort és sose találkozunk személyesen.

20/L

2018. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De teljesen alaptalanul csinálta ezt. Aztán miután megmondtam neki a magamét (az igazat) sem érdekelte. És most sem hinném hogy a párnájába a fejével sír otthon.
2018. szept. 2. 01:16
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
h erted, h alaptalanul? az en haverom is azt hiszi a mai napig, h alaptalanul, de 0-24be kritizalt es irigykedett, nekem meg elegem lett. ezzel nem azt mondom, h te is ezt csinaltad, de mindenkepp lehetett valami oka. az fura, h ennyire nem erdekli, h letiltott, azert megis csak haverok voltatok, erdekes
2018. szept. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hosszú lenne leírni, meg itt nem is akarom. Akit nagyon érdekel esetleg leírom privátban.
2018. szept. 2. 01:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát semmiképp se rohanj utána, akárhogy is fáj a dolog.. Biztos hogy van valami oka. Hagyj neki időt, aztán vagy békültök vagy nem.Ha nem,bár szar ezt írni de engedd el. Velem is volt ilyen, tudom milyen érzés..
2018. szept. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!