Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy ha invitálom...

Miért van az hogy ha invitálom a haveromat egy kis alkoholizálásra 10-ből 9 alkalommal lemondja?

Figyelt kérdés
23 évesek vagyunk és már nem olyan mint 3-4 éve. Alig iszik, ha megteszi akkor azt nem velem. Velem max. kettesben van, de másokkal meg gigabulikon vesz részt és már ott is csak módjával iszogat, pedig nincs eü. problémája. Miért van ez? Vajon az én társaságomat se keresi már annyira?
2018. szept. 3. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Kinőtt belőle. Tedd te is ezt
2018. szept. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Te csak inni hívod el? Lehet hogy nem akar sokat inni, vagy más tarasagban akár inni inkább, de akkor is keveset,módjával. Nem lehet,hogy nem érzi magát kényelmesen ha veled iszik? Pl nem szokás jointozni se olyanokkal,akikben nem bízol.
2018. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Benőtt a feje lágya, és úgy döntött, elég agysejtet pazarolt már.
2018. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
20 év felett már én is ritkán mentem kocsmázmi.
2018. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Így van, megunta, neki ez "már nem buli".
2018. szept. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert neki nem lényeg és nem buli, hogy részegre vedelje magát.
2018. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Mert normális ember nem is sűrűn alkoholizál. Valószínűleg talált értelmesebb elfoglaltságot.
2018. szept. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Úgy járt, mint Rákóczi Ferenc.

Megjött az Esze.

2018. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig az a vége, hogy atomrészegen tántorogtok, meg már csak kínálgatod de ő nem kívánja, a teli üveg ászokos üvegek meg az asztalon, akkor azért mondja le. Ha nem szokott ilyen szintű lenni, akkor meg szimplán nem akar megint inni.

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, jófej, bírom, kb havi egyszer-kétszer mindig el szoktunk menni iszogatni, de annál több már nekem is sok, hogy minden hétvége csak a berúgásról szóljon, na meg pénzzel se lehet bírni.

2018. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én már fiatalon sem értettem mi értelme a sárga földig inni magunkat. Felnőttként meg azt látom, hogy az értelmesebb réteg képes kulturált módon alkoholt fogyasztani, a jókedv a cél és nem az, hogy s3gg részegek legyenek.
2018. szept. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!