Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit szóltatok hozzá, hogy a...

Mit szóltatok hozzá, hogy a barátaitok/barátnőitek prostik lettek?

Figyelt kérdés
Ugyan barátok maradtatok utána?

2018. szept. 5. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha valaki idáig jut el, akkor a világnézete és az értékrendje olyan szinten tér el az enyémtől, hogy nem hiszem, hogy tudnám élvezni az illetővel töltött perceket.
2018. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Ha jó nő, akkor megkérdezném, hogy ugye tőlem nem fogadna el pénzt?
2018. szept. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem igazi barátság az, ami csak emiatt ér véget
2018. szept. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Prostiról nem tudok, csak olyanokról, akik webkameráztak.


Valaki tudta, hogy tudom róla, valaki nem. Valakinél rácsodálkoztam, valakinél meg nem.

2018. szept. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen ugyanúgy barátok maradtunk. Ha ő ezt az utat választotta, akkor nekem nincs beleszólásom. Egészségére
2018. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mi ezzel a baj? ez is csak egy állás..
2018. szept. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ez is csak egy munka. Az én értékrendemmel nem ütközik.
2018. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha tényleg szeretne prostituált lenni, akkor maximum annyit tennék, hogy belinkelnék neki néhány tanulmányt arról, hogy milyen veszélyes ez a szakma (milyen magas az öngyilkosok aránya, mennyi prostituált küzd ptsd-vel, hány % mondja hogy valamilyen módon bántalmazta már kliense, stb) és reménykednék, hogy megjön az esze.

Ha meg kényszerből lesz prostituált, mert pl gyorsan kell neki pénz valamire, vagy rossz társaságba keveredett, akkor megpróbálnék segíteni neki valamilyen módon.

Az nem opció, hogy ilyen miatt ellökjem magamtól.

2018. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Én nem barátkoznék olyannal, menjen normális munkahelyre, ne ilyennel szégyenítse magát, na meg ha tartanám vele a kapcsolatot, akkor rám is ujjal mutogatnának az emberek, azt hinnék, hogy én is prosti vagyok. Hát kösz nem. Na meg ha véletlenül teherbe esik, akkor majd én kell rá vigyázzak míg ő dolgozik. Biztos, hogy nem
2018. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
próbálnám segíteni nem örömében csinálja.
2018. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!