Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lettek rendes (felnőtt)...

Lettek rendes (felnőtt) barátaitok netről?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok, de nem tudok hosszabb barátságokat kialakítani. Gondoltam olyanra is csinálok a hobbimról egy csoportot, vagy meglévő csoportokba dobom fel, hogy hé ekkor és akkor csináljunk valamit.

De olyan idegennek tűnik az egész. Felnőttként nektek volt ilyen?


2018. jún. 29. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, inkább ismerősök.

Nekem is hasonló problémám van. Nincsenek barátaim.

Viszont a hobbijaim kapcsán több csoportban is vagyok. Alakult ki jó ismerősi viszony, de nem direktben ezt keresve, hanem eszmecsere, találkozást stb. folytán.

2018. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19 éves koromban ismerkedtem meg egy nagyon jó baràtommal interneten, azóta is tart és viszonylag sokszor szoktunk találkozni. Igen is lehetsèges! :)

21 L

2018. jún. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem csak feltétlen lelkiző barátságra gondolok.

szimpla haverok, akikkel neten dumálsz és néha csináltok valamit, vagy csak ki (vagy be) ültök valahová röhögni.

2018. jún. 29. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy? És hol laksz?
2018. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!