Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másoknak is tetszene az...

Másoknak is tetszene az ötlet? Vagy hülyeség?

Figyelt kérdés
sajnos nem járunk össze rokonokkal,barátokkal,mindig én kezdeményezek akkor jol éreztük magunkat,de ők nem erőltetik.ők sosem keresnek minket.hogyan lehetne közös hobbikra,tevékenységekre összehozni találkozást,új barátságokat,akikkel rendszeresen találkoznánk egy közös tevékenység céljából? akár kártyázásokra,tollasozásokra,strandokra járni,nyáron medencés buli,szalonnasütés,bográcsozás,( van udvarunk,nagymedencénk,trambulin,csuzda,hita,mászóka,gyerekes család vagyunk) igaz hogy van fb-on ilyen utitárs keresö nyaralásokra?hol találom? családok más családokkal találkoznának esetleg,de párokkal,szinglikel is,milyen közös hobbik lehetnek még? köszönöm az ötleteket.közeli barátaink csak a testvérekkel szüleikkel járnak össze azt vettem észre,de nekünk nincs tesónk sajnos,szüleink se csak anyám messze.29 évesek vagyunk.rokonpótló ötletek kellenének,hogyan ismerkedhetnék.köszönöm :)
2018. szept. 7. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Járjatok el teljesítménytúrázni. Ezekre a rendezvényekre rengeteg féle-fajta ember jár, és idő is bőven van ismerkedni. Én is nagyon sok barátot szereztem teljesítménytúrákon.
2018. szept. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) vannak még ötletek?
2018. szept. 7. 18:22
 3/4 szántóvető ***** válasza:
elég népszerű a szabadulószoba,ott is lehet ismerkedni.
2018. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Menjetek el egy nagy házba
2018. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!