Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy mindenki...

Miért van az hogy mindenki tartozik valahova csak én nem?

Figyelt kérdés

Suliról van szó...van egy legjobb baratnom a suliban aztán kb ennyi de tényleg. Nézem mások bandaznak meg elkülönülnek pl vannak az ilyen alter stílusúak és hát nem valami befogadóak,vannak a menok akik szúrós szemmel néznek rad, vannak a rockerek pl meg a nyomok tudjatok,nameg persze a streberek(és most halál őszinte voltam,nem előítéletes, ezek vannak!) És akkor vagyok én a legjobb bnommel akinek vannak meg barátai de az osztályban kb mindenki lenézi mert nem valami szép csak elhiszi magáról. Ha lehet priviben írjatok véleményt légyszi jól esne...

És aki gimnazista mint én az tudja mikről beszélek, amúgy az is érdekelne hogy milyen menőnek lenni, csak én nem ítélnék el senkit amiatt mert pl csúnyább vagy épp nem a legújabb cuccokban jár vagy kissé buta. Én amúgy teljesen átlagos vagyok néhány különleges képességgel úgymond és ja hát tavaly év elején még megprobaltak a menok bevenni meg jopofiztak, nem erezzem jól magam úgyhogy inkább kissé különc lettem, baratnom barátaival próbáltam ellenni de ők meg nem bírnak engem annyira mert nem beszélek sokat...



2018. szept. 8. 14:31
 1/3 anonim válasza:

En mar tul vagyok ezen a korszakon es utolag kiderult, hogy mazli, hogy nem voltam olyan, mint a tobbi suttyo. Akik szinte semmi masrol nem tudtak "beszelgetni" (valojaban vihogni), mint a bulizasrol, vaganykodasrol, ki a hulyebb, stb... Nem voltak terveik, otleteik (a hulyeseget kiveve). Az elet tele van szep es nagyon jo dolgokkal a csillagoktol kezdve az utolso elolenyig, sportolhattak volna, erdekelhette volna oket az elektronika, jatszhattak volna hangszeren... de nem, csak a sablon baromsagok amik semmire sem jok.

Nekem ez sosem jott be.

Idovel viszont kiderult, hogy csak rovid ideig (de surun) volt kapcsolatuk amik egytol egyik eselytelenek voltak (csak ok nem vettek eszre), nem tudtak beszelgetni sem kulturalt emberekkel, nem fogtak fel, hogy miert utasitjak el oket az uzletben, a telefon masik vegen, stb... a stilusuk miatt.

Szoval en csak azt tudom javasolni, hogy ne akarj olyan lenni, mint azok. Ne akarj kozejuk tartozni. Persze mindenkiben megvan a kenyszer, hogy olyanna valjon mint a sikeresnek latszo emberek, de nem mindegy, hogy a sarki kocsmaban sikeres-e az illeto, vagy a parkapcsolatban, munkaban...

"Madarat tollarol, embert baratjarol"

Nekem eleg kiegyensulyozott eletem lett, pedig engem is "kikozositettek", csak az nem mindegy, hogy ezt sosem a szelid es kulturalt emberek csinaltak. Olyan emberekkel veszem magam korul akik olyanok mint en. Kevesebben vannak, de mind ertekesek. A valodi ertekek es emberek szamitanak, nem a latszat-haversag.

2018. szept. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te nem a többségbe tartozol. Az ilyen stílusmajmok csajba is meg "srácokba" ba is irritálóak. Akár csak vagy akár srác, a leírtak alapján csak normális lehetsz. nem kell ilyen majmok közé tartozni, sokkal többet ér aki normális.
2018. szept. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is voltak ilyen problémáim.Gimnazista vagyok,és csupa lány osztálytársaim vannak...el tudod képzelni..Rájöttem,a beszélgetésük kimerül az alap életfunkciókkal kapcsolatos témákban.Nincsenek kérdéseik.Olyan közömbösek a világ dolgaival szemben mint egy molylepke.És köszönöm én ebből nem kérek.Magányos voltam,mert nem elégedtem meg azzal a szeméttel amit ők ajánlották a személyükben.De örülök ennek.Sokat,nagyon sokat olvastam,és akkor nem voltam egyedül.Az egész iskolában senkivel nem beszéltem.De az igaz barátok megmaradnak.A többit idővel úgyis elfújja a szél...
2021. márc. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!