Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy mindenki tart valahova, miközben ti csak egy helyben toporogtok?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi hatására sikerült kitörnötök ebből az állapotból?
2016. szept. 11. 19:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen érezte már szerintem mindenki aki már bele lépett a felnőtt korban, de igazából ez hülyeség mindennek megvan az ideje. Semmit nem tudsz csinálni idő, és hely lehetőség nélkül :). A türelmesnek is kell lenni akkor is , ha nagyon nehéz ez. Amikor pedig jobban megnézed igen mindenki tart a saját elgondolása szerint , de nagyon sokszor előfordul , hogy totál csődbe buknak stb meggondolatlan döntéseket hoznak 5 évente új életet kezdenek stb. Mindenkinek vannak kihívások az életben, és nyugi neked is fognak jönni.
2016. szept. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elkezdtem jótékonykodni.
2016. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

"Tépett, fehér zászlóként leng a szélben ősz hajad

Hogy az életnek lassan te is megadtad magad

Ez az, ami neked marad, magány és harag

Mert egy helyben állsz, ahol mindenki halad"


Ref.: Így élj a mának, hogy átvágnak

Nincs jövőd, a holnap porba vész (Születtél, meghalsz és kész)

Így élj a mának"


[link]

2016. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de még nem sikerült kitörni.
2016. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem én hogy mindennek megvan a maga ideje, nem vagyok türelmetlen, és az igényeim sem nagyok, nem vágyom gazdagságra, de évek teltek el úgy, hogy gyakorlatilag nem értem el semmit. Semmit ami számomra fontos lenne, még egy normális kapcsolatot sem. A tavalyi évben minden összejött ami csak lehetett, anyagi gondok, magánéleti problémák, egészségügyi gondok. Nehezen ugyan, de sikerült ki evickélnem belőle, még sem vagyok boldog, üresnek érzem az életem.
2016. szept. 11. 21:01
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen éreztem már így. Most is.
2016. szept. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen, úgy négy éve folyamatosan.
2016. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Hasonlóképp vagyok. Próbálkozok és szenvedek, de csak rosszabb lett egyelőre.. Bár végül is tartok valahova így is, még ha most szar is.. Remélem.
2016. szept. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már egy ideje azt érzem ,hogy körülöttem mindenki tart valamerre ,de az én életem még mindig stagnál /egy helyben áll!


Valószínűnek tartom ,hogy én is írogatnám az önsajnálatos/depis/önromboló kérdéseket,kommenteket ha nem lenne életcélom! Egy cél kell az életedben amiért küzdesz! És akkor ez kicsit sem zavar ,mert tudod ,hogy egyszer úgyis véghez viszed az álmaid és akkor elkezd pörögni az életed! :)

2016. szept. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én most többnyileg így érzek, egy félévem volt az egyetemen, ahonnan kibuktam meg rájöttem hogy nem is azt akarom tanulni. Szóval lövésem sincs minek tanuljak tovább, most egy szupermarketben dolgozom, de legszívesebben csak itthon lustálkodnék egész nap. Kitörnöm nekem sem sikerült, egy két irreális terv van, de azon felül semmi, csak vegetálok..
2016. szept. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!