Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ünnepeljem a 18....

Hogyan ünnepeljem a 18. születésnapom? Ötletek?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebb barátom van mert, tudatosan építettem le őket. Épp egy komolyabb betegségből jövök kifele és ilyenkor kiderül kre lehet számítani. Először is szerintetek ünnepeljek egy szűkebb társasággal, akik az igazi barátaim (3 ember) vagy egy kicsit nagyobb társasággal akiket bírok, de nem állnak olyan közel hozzám (8 ember). Mindenki kb ilyen 30 fővel hatalmas 18. szülinapi bulit csap, és még ha lenne is kedvem hozzá se tudnék ennyi embert összeszedni.. nem lesz ez így magányos? azt terveztem, hogy valami jó kis helyen koktélozunk majd megyünk valahova bulizni ( ha van egy jó kis hipszteres koktélozós étterem és/vagy valami lightosabb bulihely ötletetek annak is örülnék!) Szeretném emlékezetessé tenni ezt a napot, mivel a legtöbb szülinapom csak családdal, barátok nélkül telik el, és nem szeretnék minden szülinapomon azon aggódni, hogy milyen magányos vagyok, és nincsen sok barátom akikkel ünnepelhetnék. Szerintetek gáz ha kevés emberrel ünneplek?

2018. szept. 8. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyél azzal a pár emberrel akiket igazi barátaidnak tartasz. Felesleges nagy bulit csapni, ha ott nem éreznéd olyan jól magad. Egyáltalán nem gáz, ha neked nem lesz olyan hatalmas bulid, mint másoknak. Ez a te szülinapod, azt csináld amihez kedved van!:D
2018. szept. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
40%

Nem gáz a kevesebb haver.

Irány a Nudi Bár!

2018. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ünnepelj azokkal, akik közelállnak hozzád és akiknek eszébe jut születésnapod és megkeresnek (de nem azért jut eszükbe mert FB kiírja esetleg automatikusan hanem maguktól jut eszükbe)
2018. szept. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz.
2018. szept. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"akiknek eszébe jut születésnapod és megkeresnek (de nem azért jut eszükbe mert FB kiírja esetleg automatikusan hanem maguktól jut eszükbe)"


Vagyis úgy állítsd be a facét, hogy ne küldjön emlékeztetőt a szülinapodról. Csak így derülhet ki, hogy kik azok, akik maguktól is tudják.

2018. szept. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazából tudom kik tudják.. nagyjából 3 ember... se
2018. szept. 9. 13:16
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Hát én is nemsokára töltöm a 18 at, de eddig mindig a párommal töltöttem, meg a családommal, nem gáz hogy nem igazán ünnepled, próbálj meg valami élményt szerezni, pl szabadulószoba szerintem tök jó és szülinaposoknak kedvezmény is jár és minél többen vagytok annál olcsóbb, de én pl imádok utazni külföldre és szerintem ilyen egy napos kirándulásra fogok menni a párommal, de én alabból a csendesebb dolgokat szeretem, de a szabadulószoba szerintem jó ötlet lenne.
2018. szept. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egyedül tartod, akkor: vegyél egy jófajta Whiskeyt, egy doboz szivart, menj el egy prostihoz, rendelj egy pizzát, közben nézd a kedvenc filmed. :DD
2018. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!