Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezik fiú-lány...

Szerintetek létezik fiú-lány barátság?

Figyelt kérdés

Egy barátommal beszélgettünk róla, szerinte létezik, szerintem maximum haver, vagy akkor barátság, ha az egyik fél a saját neméhez vonzódik.

Ha itt valakinek mégis van igazi fiú-lány barátsága, fejtse ki. Köszi! :)



2018. szept. 18. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Miért ne létezne? Nekem van ilyen, a fiú mesél hogy mi a helyzet a barátnőjével, nekem meg nincs barátom, de én is beszelhetek vele fiúkról, általános témákról, elmondhatjuk egymásnak mi nyomja a lelkünket. Még könnyebbség is, ha párkapcsolati gondok vannak, van kihez fordulni. Nem kell melegnek lenni egy ilyen barátsághoz.

18/L

2018. szept. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy létezik. Nekem (F) nagyon sok nőbarátom van. Könnyíti a dolgot, ha nincs kémia, nincs szexuális vonzódás.
2018. szept. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
15%
"A fiú - lány közötti barátság, olyan mint az alkoholmentes sör. Ugyanannyiba kerül, csak hiányzik belőle a lényeg"
2018. szept. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek van fiú barátja, aki történetesen meleg. Ez utóbbi személy szeretné megcáfolni,azt hogy nem létezik hetero emberek közötti fiú-lány barátság, és hogy az nem csak korlátozott ideig tart.


18 / meleg fiú

2018. szept. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy létezik.

Egészen konkrétan 2 fiú barátom is van. Az egyikőjük meleg, a másik hetero. A meleg barátommal nyilván nincs olyan “probléma,hogy vonzalom”.. a másik barátommal volt, de nekem párom van, neki is. Megbeszéltük és lapoztunk. Teljesen jól működik a dolog mind a kettőjükkel. 8 éve vagyunk barátok :)

20/L

2018. szept. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 fiú barátom is, és nagyban megkönnyíti a helyzetet, hogy mindannyian annyira rondák vagyunk, hogy még egymásnak se tetszünk...
2018. szept. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ez k.urva nagy volt:)) :D
2018. szept. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak nem minden ember alkalmas rá. Nekem van 3 férfibarátom van a felszínesebb haverokon felül (azokból van bőven), és csak az egyikük meleg. Ezek a barátságok 10-15 évesek és soha nem vonzódtunk egymáshoz egyikükkel sem.
2018. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

„Nekem (F) nagyon sok nőbarátom van"


Eleve nagyon sok barátja sem lehet egy embernek. A haverság nem összekeverendő a barátsággal. Az igazi barátság meglehetősen közeli viszonyt feltételez. Ez a belső kör Robin Dunbar antropológus szerint nem több, mint 5 fő. A követkető nagyon közeli havernak mondható szint maximum 10 fő.


De a környezetemben is tapasztalom, hogy már az is barát akivel eljárunk inni havonta egyszer.

2018. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
46%
Hosszútávon biztosan nem. Mindig az egyik többet akar ami a barátság végét jelenti.
2018. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!