Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért mindenki ilyen beképzelt...

Miért mindenki ilyen beképzelt, gőgös és magának való?

Figyelt kérdés

Remélem nem kell példákat felhozni, hisz természetes a kérdés.

Mégis az emberek keresik egymás társaságát, és eljátszák milyen nagyszerű embernek tartják egymást miközben tudják egymásról mennyire szánalmasak.


2018. szept. 21. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Írj példákat is, úgy jobban rálátunk a helyzetedre.
2018. szept. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha példát kérsz annyit jelent, hogy nem tudod miért tettem fel a kérdést, magyarán azt gondolod, hogy az emberek nem ilyenek.
2018. szept. 21. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:
ki bántott meg édes?:D
2018. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, és nem is érdekel. Csak a saját dolgaimmal foglalkozok....:D
2018. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4


....beképzelt, gőgös és magának való

2018. szept. 21. 19:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ennek talán van egy evolúciója: voltak korábban emberek, akik próbáltak segíteni a másiknak a problémáikban, amit a másik xarba sem vett, így megunták sokan, hogy föllöslegesen pofázzanak. Aztán lettek a különböző segítő szakmák, területek, és sokszor ugyanezt tapasztalták sokan (tehát lett volna segítség, ötlet, javaslatadás, de nem használták ezt ki). Így lett mindenki magának való.


Emlékezzünk meg azon kevés emberről, akik nem lettek ilyenek, akik ugyanúgy (próbálnak) segíteni a másiknak sokmindenben. Azonban őket meg folyamatosan átb×ák a jóságukkal. "Master" vs. lúzer találkozó.

Mi a megoldás?

2018. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen lett a világ. A csajoknak a páwa gyökerek kellenek, a páwa gyökereknek pedig a kihívóan öltöző ribik. Én nem keresem senki társaságát, hiába adna életkedvet egy barátnő, itt már nem lehet senkibe bízni. Így eljutunk oda, hogy az öngyilkos embereken miért röhögnek ezek a fajta embere? Hát azért, mert a magunkfajtának nem jut semennyi, mondom SEMENNYI öröm abból, ami az ilyen kis bulizós retek fajta embereknek.. 12-13 évesen már ilyenek akarnak lenni, szóval 17-18 felé már nincsenek normális emberek, akik meg igen azok elnyomva élnek, így meg hiába kapunk olyan tanácsot hogy "keress barátnőt". Szerintem is szánalmas, sőt undorodok tőlük, nekem ez a véleményem. Tudom hogy ne oldódik meg teljesen a kérdés hogy "miért ilyenek" de szerintem csak ezt látják, ilyenek akarnak lenni hogy ők is tudjanak "élvezni" valamit, és kész.. Ennél jobb magyarázatom nincs.
2018. szept. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!