Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Vannak olyan fiúk, akik...

Vannak olyan fiúk, akik szívesen barátkoznának egy lánnyal?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülnék egy fiúhavernak, de tapasztalataim szerint a fiúk többnyire nem akarnak lányokkal csupán barátkozni. Volt, aki azt hitte tetszik nekem, de olyan is volt, aki egyszerűen nem vett komolyan. Fiúk, ti tényleg leginkább fiúkkal lógtok szívesen?

2018. szept. 22. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Van.

Keress: [link]

2018. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen. Legalábbis én. Vannak lány barátaim, de tőlük soha nem akartam semmit.
2018. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Akkor barátkozom egy lánnyal ha akarok tőle valamit, vagy felettébb szórakoztató a lány, vagy ha csak kíváncsi vagyok milyen.

De általában a lányok túlságosan mások, nem igazán tudok velük poenkodni vagy jót beszélgetni. A fiúkkal se sokszor, de ők sokkal jobban megertenek.


De szerintem akik radirnak azok se barátságot akarnak.

2018. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze hogy vannak. Azért az átlag ember nem akar rámászni mindenkire aki az ellenkező nemből csak szóba áll vele. Biszexuális emberek talán örök magányra vannak ítélve barátság terén? Ugyan már :D
2018. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A lógáshoz kell annyi közös téma, hogy fesztelenül lehessen beszélgetni bármiről. Na most egy egészséges haveri kapcsolatnak szerintem legalább 30-40%-át csajokról való diskurzusok töltik ki, ami eleve egy hézagot jelent egy haverinával, illetve igen, ha egy lánnyal nagyon megtaláljuk a közös hangnemet, abba mi evolúciós okokból adódóan hajlamosak vagyunk záros határidőn belül belezúgni - ez szintén koporsószeg a fiú-lány haverságra.

Úgyhogy barátkozni lányokkal tulajdonképpen minden srác szeret, őszintén hátsó szándék nélkül is, csak amikor kialakul a vonzalom, onnantól korlátoznia kell a viselkedését és a szavait a barátság megőrzésének érdekében, ami hosszú távon fenntarthatatlan, illetve nem is őszinte. Persze ez csak a tipikus forgatókönyv, előfordulhat, hogy egyik irányból sem alakul ki a vonzalom, csak úgy az érdeklődés nem túlságosan intenzív, vagy felszínes. Ha megvan az érdeklődés (mondjuk intellektuálisan), és nincs nemi vonzalom, na abból ki tud alakulni egy őszinte és mély haverság fiú és lány között, de erre az esély olyan egy a százhoz kb szerintem.

2018. szept. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a komoly választ és a segítséget! :)
2018. szept. 22. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:

a biszex érv nagyon jó, és tkp megválaszolja a problémát. szerintem csak arról van szó, hogy még nem találkoztál azokkal a srácokkal akik a te barátaid akarnak lenni.

(megfordult még a fejemben, hogy gyerekek vagytok még, és egy csomó kiskamasz nonstop szerelmes úgy bárkibe pár évig, de tényleg nem tudom megsaccolni a korodat)

Meg ha esetleg megjönne a "túl csinos vagy" érv a barátság ellen, arra ottvan ellenpéldának a legjobb barátnőm, aki a legszebb lány akit ismerek, és mégis rengeteg fiúbarátja van.

Lehet egyszerűen rágörcsölsz a problémára, és akkor az már ilyen nagyon nyomulósan jöhet ki, talán ezért nem sikerül fiúhavert szerezni. Meg ne azért akarj a haverja lenni, mert fiú, hanem mert érdekes személyiségnek találod.

2018. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én nem bírnék egy csajjal hosszabb távon barátságot. vagy az egyikünk többet akarna, vagy nem bírnám elviseli. voltam jóban csajokkal és hülyéskedtünk, össze vissza röhögtünk, aztán egyik pillanatban a semmin nekiáll bőgni, utána meg 10 perc múlva újra röhög, meg mindig okoskodnak, nyafognak, hisztiznek, játsszák az agyukat, mindenből annyit kihoznak, stb.
2018. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló!

Köszönöm a részletes válaszodat, igazad lehet. Persze nem azért szeretnék jóban lenni vele/velük, mert fiú, csak a szimpatikus lányokkal nincsenek ilyen "nehézségek". :)


Kedves 8. válaszoló!

Értem az álláspontod, bár remélem, a leírt tulajdonságok rám nem igazak.

2018. szept. 22. 18:06
 10/13 anonim ***** válasza:
Barátkozni akar csávókkal de ha írok neki privátot le se szarja xD
2018. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!