Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Introvertáltként hogyan...

Introvertáltként hogyan barátkozzak másokkal?

Figyelt kérdés

Érdemes egyáltalán extrovertáltakkal barátkozni?

Utálom a small talk-ot, a felszínességet és a fölösleges dumát.

Inkább a mélyebb dolgok vonzanak.


25 F



2018. szept. 26. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak introvertált barátaim szerintem. De tudomásom szerint ez nem is a barátkozásról szól, hanem hogy nagy társaságban feltöltődsz-e vagy kimerülsz-e...

Szóval szerintem ebben ne válogass, aki szimpatikus, barátkozz vele... Max ha idegesít, hogy néha smalltalk van csak, akkor szólj rá...

F

2018. szept. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én introvertáltként nagyon szeretek extrovertált emberekkel barátkozni, mert tőlük / az ő társaságukban én is nyitottabbá válok, és én ezt élvezem, illetve a velük együtt töltött időt is kellemesnek, szórakoztatónak tartom. Imádok poénkodni, csak amíg ők 20 poént elsütnek, addig én csak mondjuk 1-et, mert én csendesebb vagyok. Meg persze mindig ők beszélnek többet, de én szeretem hallgatni, érdekes sztorikat szoktak elmondani, meg minden.

Nyilván ha te abszolút nem érzed magad jól ilyen társaságban, akkor nem is érdemes ezt keresni. Olyanokkal legyél, akikkel jól érzed magad.

Egyébként extrovertált emberekkel is lehet mély témákról beszélgetni, nagyon is :-)

2018. szept. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, arra gondolok, hogyha majd elindulsz az életutadon, akkor majd olyan közegbe, olyan iskolába v munkahelyre kerülsz, ahol már hozzád hasonló emberek lesznek zömében , kis számú kivétellel, szóval ott már könnyedebben lehet barátságokat kötni:) Szóval ha már megvan, mi szeretnél lenni, akkor majd megérkeznek az ilyen emberek az életedbe, akik mellett fullra tudsz önmagad lenni. :)
2018. szept. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Ja és egyébként leeht köztük extrovertált, meg introvertált is; mind a kettőben vannak nagyon cukik:) Ismerek olyat, aki egy partiarc, de nem egy felületes-felszínes, hanem jószívű figura; meg tök aranyos, közvetlen, mindenkire mosolygós, mindenkiben barátot, havert lát:)
2018. szept. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagy félreértés lakozik a fejedben, mert extrovertáltakkal is lehet mélyebb témákról beszélgetni.
2018. szept. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!