Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek létezhet fiú-lány...

Szerintetek létezhet fiú-lány igaz barátság?

Figyelt kérdés
Nem olyan felszínes ölelkezős, nevedgélős dolgora gondolok. Hanem, hogy tényleg majdnem minden nap beszélnek, és akár még komoly lelki témákat is meg tudnak beszélni, akár még kapcsolatokat is. És nincs semmi vonzalom, ami ki van jelentve, és tiszta mindkét fél számára. Hosszútávon fennállhat ilyen szerintetek, vagy elhidegülés vagy kapcsolat a vége?

2018. szept. 28. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%

Nem hiszek benne.

Valaki mindig többet érez max elnyomja.

2018. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Létezik, mert nekem van. Több, mint 20 éves ismerjük egymást és soha nem volt köztünk semmi. Nyilván már nem is lesz, van mindkettőnknek családja. Nagyon hasonló az érdeklődési körünk, sok minden van, amit csak egymással tudunk megbeszélni. Gyerekkorunkban is így volt és most is.
2018. szept. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
7%
Van ilyen, a "barátság extrákkal" is ide tartozik. Ilyenből meg relative sok van.
2018. szept. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Pszichológusok szerint az azonos neműek (hetero) barátsága is szexuális vonzalmon alapszik, ami azonban nem olyan erős, hogy tudatosuljon.

Tehát ellenkező neműek esetén is csak az a feltétel, hogy ne legyen köztük tudatosuló mértékű vonzalom, és rengeteg ilyen van.

Persze aki eleve úgy viszonyul a másik nemhez, hogy ha érdekes a számára, az biztos párkapcsolat lehet csak és lefekszik vele, annak a barátság elképzelhetetlen a másik nemmel.

2018. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Létezik, és ha még a két fél egymás iránt többet is érzett, érez, akkor is kordába tudják tartani magukat, mert értékes a másik személye..
2018. szept. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
17%
Én a környezetemben úgy tapasztalom, hogy igazi, mély fiú-lány barátság ami hosszútávú lett volna anélkül, hogy az egyik bele ne esett volna a másikba nem nagyon van. Ha az egyik fél meleg akkor persze, úgy nagyon bensőséges és mély barátság születhet 2 ellentétes nemü közt, de amúgy az én tapasztalatom szerint haverság lehet meg felszínes barátság, de igazán mély vagy legjobb barátság nem.
2018. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem rengeteg lány barátom van. Nincs kijelentve hogy nincs semmi vonzalom, de például ha valaki boldog házasságban él, akkor nem kell kijelenteni se, egyértelmű.
2018. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is létezik, nekem is van két nagyon jó lánybarátom.

24/F

2018. szept. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ez kb ilyen 0.1% esély a 100-ból hogy van olyan
2018. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne egyértelmű, hogy két ellenkező nemű között vonzalom lesz? Akkor ennyi erőből minden ellenkező nemű potenciális jelölt lenne. Nekem még akkor sem vonzó minden ellenkező nemű, ha nincs párkapcsolatom. Sőt! Nagyon ritka, hogy valaki annyira megtetszene.
2018. szept. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!