Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátnőm megsértődött anyámra....

Barátnőm megsértődött anyámra. Várjam meg míg keres, vagy nekem kellene?

Figyelt kérdés

Anya egy fitt,mértékletes nő. Én és a nővérem ellenben igen kövérek vagyunk,bár én az utóbbi időben elég sokat fogytam.

Barátnőm minap vendégségben volt nálam és épp itt volt anya is. Szóba került a tesóm,akinek már mindenféle mozgásszervi baja van a túlsúlytól. A barátnőm is elég molett és anya bedobta neki,hogy vigyázzon magára,ne legyen olyan hülye,mint a tulajdon lányai és ne hízzon tovább,mert utána küszködhet,hogy leadja. Inkább most 20 kilót,mint 3-4év múlva 40-et.

Tudom így picit gázos,hogy ilyen bálnák a lányai és hegyi beszédet tart valakinek,de 62 évesen heti 3-4 edzésre jár és annyit eszik,mint egy kismadár, hogy tartsa a súlyát.

Barátnőm felállt és elindult haza. Utána mentem,hogy most mi van és sírt,hogy őt most nagyon megbántotta anya,meg le kell nyugodjon és elhúzott.

Pro,kontra érvek.

Anya sokat locsog,elég őszinte,de sajnos tényleg fájdalmas az igazság. Sokszor találkoznak, anya mindig kedves vele és sosem fukarkodik a bókokkal,ha szép a lakkja,haja,ki van sminkelve,stb.

Barátnőm az évek alatt mindig talált valami hibát az ismerőseiben,"barátaiban",amit nem tudott megbocsátani. Ott tartunk,hogy mára gyakorlatilag csak velem van beszélő viszonyban a régi barátai közül.

Berágtam rá, mert 34 évesen nem szaladgálunk haza sírva, mint egy kislány. Aki mázsán felül van az növesszen már vastagabb bőrt a képére.

Nekem kéne felhívnom és megkérdeznem,hogy megnyugodott -e már?

Anya fel akarta hívni,hogy bocsánatot kérjen,de mondtam neki,hogy hagyja. Tényleg azt hittem hogy vagyunk olyan kapcsolatban,hogy ha ez szarul esett neki akkor kiböki,nem hazaszalad az anyukájához.


2018. szept. 29. 06:52
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

34 éves nem gyermek már!


Pszichológus, vagy pap/lelkész segíthet! (Komoly önértékelési zavarral küzd...)


Nem is annyira fiatal. Mi lesz így vele még később?


Ha már nem élnek a szülei (vagy lerokkannak?) Mit fog csinálni akkor?


Munkahelyi sikerélményei legalább vannak?

2018. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Utálja a munkáját,a kollégáit,Pestet (vidékiek vagyunk).

A 11 éves lányom,aki fültanúja volta azt kérdezte tőlem: " Anya. Most Betti azért sír,mert tudja,vagy azért mert eddig nem tudta,hogy duci?"

Kb itt döntöttem el,hogy hagyom vergődni kicsit.

2018. szept. 29. 07:09
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Keresd fel, és beszélj vele, hogy nem volt ebben semmi rosszindulat, tény, hogy van rajta felesleg, és egészségesebb lenne, ha fogyna. Miért sèrtődött meg?

Ha továbbra is így viselkedik, akkor meg hagyjad, csak szeret duzzogni.

2018. szept. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Azt hittem, 14-16 éves, akkor még elfogadható ez a viselkedés.

Mivel a barátnőd, én felhívnám, és megkérdezném tőle, hogy megemésztette-e a hallottakat. Nem kérnék bocsánatot, viszont ha ezt várná, elmondanám neki a lányod mondatát, mert tökéletesen összefoglalta a dolgokat.

2018. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sikerült megoldani a problémát? Szent lett a Béke?


Ui: Időt még kérhet, hogy megeméssze a dolgot. Az szerintem belefér... (akár több hetet/hónapot is.)

2018. okt. 3. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!