Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Van egy internetes barátom,akinek nem tudom,hogy mit mondjak.Amint belépek Messengerbe ő rám ír és chatelni akar.Én vagy belemegyek,hogy oké vagy azt mondom,hogy most nincs elég időm vagy nem engedik.De ha nem chatelünk másodpercente írja az üzeneteket.Szóval a végén így vagy úgy de le kell vele beszélnem min. 1 órát.Én nem akarom őt megbántani,hogy azt mondjam nem akarok vele beszélgetni,de nem tudok vele mindennap 2 órát beszélni.Amikor pedig felhív és chatelünk és mondom,hogy mennem kéne,akkor még mindig beszélgetni akar meg minden és 0,5 óráig még biztos ott tart.De nem is fontos dolgokról,hanem ezekről az ilyen semmikről,amiket már minimum 2x átbeszéltünk.Ha rámír van olyan,hogy nem nézem meg sok ideig,csak később válaszolok,mondom most úgysem elérhető,de szinte egyből fent lesz amint megírom a válaszomat.Van egy olyan opció,hogy ne lássák,hogy elérhető vagyok,de akkor én sem látom,hogy ki elérhető.Én nem akarom vele megszakítani a kapcsolatot,de szeretnék mással is beszélgetni Messen vagy pedig csak egy leckét elkérni.Viszont ha csak azt mondom szia és utána elérhető vagyok megsértődik rám.Neki van egy csomó ideje,nem jár el és mindig elérhető,szóval ő ezt nem érti,hogy amikor azt mondom,most tényleg mennem kéne,akkor tényleg mennem kéne.Azt hiszi csak lerázni akarom.Az sem működik,hogy nem nézem az üzeneteket,mert vannak fontosak is köztük,amik a sulival kapcsolatosak.Én nem akarok neki egyfolytában hazudozni(most sem bírok sokat,max. hetente egyszer),az igazsággal megbántanám,viszont ez így nem maradhat.Mit csináljak?

#nemakarommegbántani #egyfolytábanír #nemakarokhazudni
2018. szept. 30. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Küld el ezt a kérdést neki..
2018. szept. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem akarsz hazudni, és beszélni se vele

az a legjobb ha megmondod neki kerek perec amit most leírtál

hogy nagyon rád akaszkodott és hogy ez neked sok, valószinüleg nagyon egyedül lehet azért függöt be téged

de sajnos átlépett egy szintet, több lehetőség és több féle viselkedés forma amit reagálhat ha ezt elmondod neki

a. megérti

b. megsértődik, bunkózik és ellenszenves lesz

c. annak értelmében milyen dilije van ez még várat magára, ha normálisabb normálisabb ha toltál őrült akkor meg a legroszabb ami csak kitellik tőle

de az legroszabb ha továbbra is adod alá a lovat hogy beszésl vele annyit amennyit ő szeretne, és nem mondod neki hogy ácsi

kérdésem az hogy milyen neműek és idősek vagytok, mert az azért soakt elárulhat az esetről

2018. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Küldd hozzàm, majd èn elcsevegek a szerencsètlenel. :D
2018. szept. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem eloszor dontsd el mit akarsz tole.

Szerintem ne jatsz vele mert lehet o komolyan gondolja. Legyel oszinte hogy neked nincs idod arra hogy allandoan vele chatelj. Mond meg hogy nem vagysz pasikra most inkabb sajat magaddal vagy elfoglalva es hogy remeled megerti ezt . Ne eroltess olyat amit te nem szertnel . Nem kell visdzairnkd neki mond meg hogy ne irjon mindig mert felzaklat minha valami mániákus irogato lenne es ez neked nem jon be egyaltaln hanem inkab ellok tole

2018. szept. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mindenkepp az igazat tudnia kell ez igy neked se jo es neki se.

Most mit szolnak te a helyeben ha neked bejone egy fiu es alig varnad h beszeljetek de o allandoan kitalal valamit h ne sertsen meg. Szerintem kiakadnal.

Szoval mind neki van baratod most es o nem szeretne ha vele beszelgetnel.

2018. szept. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érdemes le le mute-olni (mesaengerben ez egy funkció, amit ha bekapcsolsz nála, nem dobja fel a rendszer, hogy írt neked), amikor nem szeretnél beszélgetni vele. Ez a szolídabb verzió. Ha direkt és egyenes megoldást szeretnél, beszéld meg vele a dolgot.
2018. okt. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hmmm. :)

Én az a típus vagyok, aki imád csetelni, és a barátságaim ápolásának szerves része, hogy napi szinten besélgessünk valamennyit. Értelemszerűen a barátnőim hasonló típusúak.

De van egy darab haverom, akivel tökre bírjuk egymást, és egy időben cseteltünk is, de neki, ahogy szokta mondani, iszonyúan fárasztó az online világ. Fáj a csuklója a gépeléstől, rosszkedve van, dolgozik, ilyenféle elfogadható érveket szoktam kapni, és nem bírom a számítógép előtt ülést, megbetegszem tőle féle vattafakkokat.

Általában találkozunk élőben is pár havonta, olyankor látom, hogy örül nekem, meg normálisan beszélgetünk.

Szóval próbáld meg elmondani a barátodnak, hogy neked nem jó e a fajta sűrű kommunikáció, aztán vagy megérti, vagy nem.

2018. okt. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy elfoglalt vagy és nem tudsz sokat fent lenni. Vagy egyszerűen csak ne válaszolj, csak akkor, ha ráérsz.
2018. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Legyél őszinte, ne képmutató, hogy legyen értéked, tudjanak benned bízni, a szavad sokat jelentsen bárki előtt, és a hátadmegett is.
2018. okt. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!