Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinalnatok a helyzetem...

Ti mit csinalnatok a helyzetemben?

Figyelt kérdés
Eleg regen (fel eve) osszevesztem a legjobb baratnommel mert a hatam mogott osszejott az unokatesommal es ezt egy eltitkoltak. En elegge kiakadtam mikor megtudtam es mostmar nem beszelek egyikojukkel sem mert nagyon megbantottak. En ki szeretnek a baratnommel bekulni de nem hiszem, hogy az en kotelessegem lenne bocsanatot kerni azert amiert megsertodtem ra (szerintem jogosan). Ennek ellenere en meg mindig a baratnomnek tartom de o egyaltalan nem kozelit. Szerintetek engedjem el ezt a baratsagot? En kozelitsek (annak ellenere hogy o sertett meg engem) vagy varjak?

2018. júl. 24. 00:48
 1/2 anonim válasza:
Ha nagyon szereted akkor lépj felé
2018. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vedd fontolóra, hogy mennyire fontos ez neked. Ha fontos, akkor ne engedd el csak azért mert ő bántott meg, ha pedig nem fontos akkor is mindegy ki bántott meg kit, engedd el.


Egyébként ne őt hibáztasd, hogy eltitkolta. Biztosan megvolt az oka, hogy nem mondta el neked. Lehet, hogy te voltál az oka, lehet hogy külső dolog, de ezt talán meg kéne kérdezned tőle, ha ki akarsz vele békülni.

2018. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!