Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti mit csinálnátok ha kiderüln...

Ti mit csinálnátok ha kiderülne a legjobb barátotokról hogy meleg?

Figyelt kérdés
Mármint konzervatív vagyok és nem tudom hogy regáljam le

2018. ápr. 18. 08:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Örülnék neki, mert nagyon szeretem a melegeket, de közeli ismerősöm nincs. 😊
2018. ápr. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha úgymond nem akarna rám mozdulni, akkor nem változna semmi, hisz ha a legjobb barátom akkor amúgy ismerném már minden más téren. Ha viszont többet akarna véletlen mint barátság akkor elmondanám neki, hogy elfogadom, hogy meleg, de én nem, így maradjon is minden a régiben.
2018. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék mert férje van és gyereke,de semmin nem változtatna.Nem te élsz vele együtt,és ha eddig támogatott,jó barát volt,miért fordulnál el tőle? Ha nem lenne meleg de lenne egy elviselhetetlen pasija/csaja,az sem jobb.
2018. ápr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna. Ha akarna tőlem valamit, talán kicsit rosszul érezném magam, amikor világosan el kell mondanom neki, hogy azt bizony egy életre felejtse el, összetörve őt ezzel. De ezt leszámítva mi probléma lenne ezzel?


Semmi nem változik azzal, hogy elmondja, ugyanolyan lesz, mint annak előtte. Nem arra kell gondolni, hogy mit csinál az ágyban. :D Hozzáállás kérdése, hogy ez neked kellemetlen-e!


Amúgy meg ilyenkor kiderül, hogy mennyire vagytok legjobb barátok, nehogy elbukj! ;) (Én speciel minden barátomnak felteszem a kérdést [nem spontán, az gyanús lenne :D, hanem ha a helyzet úgy hozza]: ha meleg lennék, barátkoznál velem? Az igaz barátaim erre gondolkodás nélkül igent mondanak. Aki meg nem, azt csak haverként kezelem.)

2018. ápr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Meglepődnék, hogy vannak barátaim.

Amúgy nem zavarna, annyit mondanék, hogy ez nem változtat a kapcsolatunkon.

2018. ápr. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%
Mondanám neki hogy csá, és ez lenne az utolsó szavam felé. Esetlek még pszichológust keresnék neki, hátha.
2018. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

#6:


Homofób s_eggfej...

2018. ápr. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ennek nem kéne jobban változtatnia a barátságunk minőségén, mint annak ha pl azt vallaná be, hogy szereti a csípős kajákat, szóval maradna minden a régi.
2018. ápr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

"Homofób s_eggfej..."


Jólvan, nem kell személyeskedni, nem mindenki szereti ezeket..

2018. ápr. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Tolnám tovább a Far Cry 5-öt.


A legjobb barátaimnak barátnője van, most készülnek házasodni.

Igazából szerintem lassan rólam hiszik, hogy meleg vagyok, mert évek óta nem sikerült becsajoznom.

2018. ápr. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!