Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit gondoltok, tényleg barátok...

Mit gondoltok, tényleg barátok vagyunk? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akit egy netes játékról ismertem meg. Bejelöltük egymást instagramon, de ő nem a saját instáját adta meg, hanem egy blogos oldalának a nevét és ott beszélek vele. Ő kb. mindent tud rólam (név, melyik városban lakom, hogy nezek ki), de én róla alig tudok valamit. (Keresztnév, kinézet) Régen minden nap beszéltünk, de szeptember óta úgy érzem, hogy már elfelejtett... Sose ír rám, mindig csak én írok rá. Szerintetek barátok vagyunk, vagy csak jó beszélgetőtársak?

2018. okt. 13. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát vagy nagyon elértéktelenedett a barát szó jelentése, vagy soha nem is voltatok barátok, a barátság nálam azért többet jelent egy netes beszélgető havernál, persze lehet csak én vagyok ilyen maradi.
2018. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Netes ismerős
2018. okt. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem barátság. Nem elég csak, hogy a blogos instáját adta meg, de már nem is keres.
2018. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.semmik sem vagytok
2018. okt. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mennyi idősek vagytok?


hát gondolom a suli és hasonló dolgok miatt nem ér rá

2018. okt. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Én 14/L ő 15/F. Régen pedig nagyon elvoltunk:(( Kár érte, azthittem legalább lesz egy igazi barátom akire tényleg mindig számíthatok, na mindegy
2018. okt. 13. 22:13
 7/8 anonim ***** válasza:

én a legjobb barátomat szintén játékból ismerem, ritkán beszélünk mostanság, régen órákat beszéltünk naponta, de bármi van számíthatunk egymásra


az, hogy nem beszéltek annyit még nem biztos, hogy nem számíthattok egymásra

2018. okt. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ennél több kell ahhoz, hogy valakit barátnak nevezzek.
2018. okt. 14. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!