Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Műbarátokkal vagy teljesen...

Műbarátokkal vagy teljesen barátok nélkül jobb élni?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 07:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Barátok nélkül, szerintem.
2018. okt. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Barátok nélkül!
2018. okt. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Én sokáig voltam barátok nélkül, hacsak nem totálisan introvertált valaki, akkor az egyedüllét nagyon xar tud lenni. Egy idő után már mindegy (én legalábbis sok év után azt éreztem). Szóval én a "műbarátokra" szavaznék, persze csak olyanokra gondolok, akik nem rosszindulatúak v ilyesmi.
2018. okt. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Inkább egyedül, mint olyanokkal, akikre nem lehet számítani, illetve csak akkor jönnek, ha nekik kell valami.
2018. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyikel sem..Mert az utóbbi barátokban is fogsz csalódni amikor neked kell majd segitség..
2018. okt. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ideiglenes barátokkal a legjobb élni a reciprokális altruizmus figyelembevételével. Evolúciós szempontból ez egy természetes módja a túlélésnek. Többnyire rokonsági kapcsolatokban látszik ez meg, de tetten érhető idegeneknél is az a viselkedés, hogy "feláldozom magam érted, hogy előrébb juss annak reményében, hogy te is feláldozod magad értem ugyanezen okból." Amíg működik ez a rendszer, addig fennáll a barátság. Ha valamelyik fél nem mutat önfeláldozó magatartást, akkor megszűnik a barátság és jön egy újabb. Az "ideiglenes" jelenthet több 10 évet is akár.
2018. okt. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyedül!
2018. okt. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Persze, így először én is lehet az egyedüllétet választanám. De belegondolva, jobb a műbarátokkal élni együtt :D
2018. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátok nélkül,mert műbarátokkal csak műbalhét lehet csinálni.
2018. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én eddig csak egyedül voltam, örülnék ha legalább műbarátaim lennének.
2018. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!