Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet arra válaszolni...

Mit lehet arra válaszolni hogy "Hianyoztál! " ha valójában neked nem hiányzott az illető, de nem szeretnél bunkó lenni vele?

Figyelt kérdés
Vágjam rá hogy "Te is nekem!" és legalább nincs feszkó? Nem is biztos hogy teljesen őszintének hangozna. Vagy van erre valakinek valami jól bevált dumája?
2018. jan. 28. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég annyit, h; Kösz aranyos vagy, utána tereld valamerre a témát.
2018. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Attol is fugg, hogy az illeto esetleg a parod vagy csak barat. En mondanam, hogy en is gondoltam rad.
2018. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
75%

Ha nem akarsz bunkó lenni, akkor hazudj: te is nekem és kész.

Én bunkó vagyok, rá szoktam vágni hogy "te nem" és az benne a poén, hogy azt hiszik viccelek.

2018. jan. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnél bunkó lenni?Viszont ne is játszd meg magad.Öszinte legyél az néha fáj ez van.
2018. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy tereld másra a témát. Viszont ez hosszú távon nem megoldás, ebből nekem az jön le hogy aki ezt írja azt hiszi hogy jobb a kapcsolatotok mint amilyen, felesleges etetni szegényt hogy ha te nem bírod.
2018. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha nem akarsz bunkó lenni, hazudj.
2018. jan. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

- hiányoztál

- de most már itt vagyok


Tádáám

2018. jan. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az őszinteség a legjobb.
2018. jan. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagálom le olyankor.Sablonosan írok vissza.Pl.az egyik "barátnőm" akitől eltávolodtam utána írkált időnként és azt is beleírta az üzenetbe,hogy hiányzik a társaságom vagy gondol rám.Uhyanezt nem írtam neki viisza csak válaszoltam a feltett kérdésekre,de vissza már nem kérdezetm,hogy ő hogy van.Meg volt ennek is az oka.Ameddig én úgymond jó fej voltam vele semmibe vett csak magáról beszélt,rám két mondat erejéig se tudott figyelni,mindenből kihagyott,azt se karat tudni mikor van a születésnapom.Amikor távolodtam jött a váltás,de csak azért,hogy legyen aki hallgassa őt,utána ment volna minden a régiben.Tettem azelőtt próbálkozásokat és mindig uyganaz lett a dolog.Egy ideig igyekezett de mivel nem belőle fakadt a dolog így nagyon rövid időn belül minden újból ismétlődött.

Bármi miatt is ha úgy érzed neked nem hiányzik az illető ne írd azt hogy hiányzik.Jópofizásból se vagy köteles fenntartani senkivel egy kapcsolatot.Ha nem esik jól tovább lehet állni.Az már a másik gondja,hogy ő hoyg küzd meg ezzel.Fordított esetben őt sem érdekelné a dolog az esetek többségében.

2018. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőim mind inkább érzelmesebb típusok, másokkal ölelkeznek, puszizkodnak és olyankor mindig elhangzik ez a”hiányoztál” is. Én nem vagyok ilyen, ezt ők is tudják, úgyhogy ha mi találkozunk, akkor ezek kimaradnak vagy néha belemegyek, hogy jó akkor egy ölelés...szokták mondani, hogy “úgy hiányoztál, de jó hogy itt vagy”, de én erre csak mosolygok. Írásban pedig olyasmiket szoktam válaszolni, hogy “ja, már jó régen beszéltünk”, picit terelem a témát vagy küldök egy smileyt. Ők ismernek engem, tudják, hogy ilyen vagyok, úgyhogy nem lepődnek meg rajta, nem veszik rossz néven és még így is velem találkoznak a legtöbbet mert jól kijövünk, szeretünk együtt lenni stb., úgyhogy szerintem nem kell hazudni. Bár attól is függ, hogy mi a szituáció, ha valakivel csak most ismerkedtél meg és nem lesz belőle semmi komoly, valószínűleg nem is fogtok gyakran találkozni, csak be “kell” nála vágódni, akkor lehet, hogy jól jön, ha ezt viszonzod és elmondod, hogy te is hiányoztál, jó újra látni stb., de szerintem ezt sem szabad túltolni, mert az már gáz.
2018. jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!