Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetséges az, hogy...

Hogyan lehetséges az, hogy ennyire egyformák vagyunk?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve láttam egy srácot, és nagyon erősen azt éreztem, meg kell ismerjem.

Később nagy erőt vettem magamon, és oda mentem hozzá, konkrétan meg mondtam neki, hogy meg akarom ismerni, mert tudom, hogy jóba lennénk.

Sok idő telt el, mire újra találkoztunk és beszéltünk, de mikor találkoztunk, teljesen egy volt a gondolkodásunk, mindig pont ugyanarra gondoltunk és a szövegeink is ugyanazok voltak. Mindenről egy a véleményünk, a humorérzékünk is egyforma. Azóta egyetlen napot sem bírunk ki egymás nélkül, van hogy napokig (2-3) alvás nélkül vagyunk, mert annyira jól elvagyunk.

Számomra hihetetlen, hogy hogy létezik teljesen ugyanolyan ember, mint én?

Mielőtt megszólalok már tudja mire gondolok, és én is, hogy ő mire.

Szinte minden nap percre pontosan ugyanakkor ébredünk fel és alszunk el.

Ha gondolunk valamire, a másik is arra gondolt és azt akarta csinálni. Sokszor, mikor messengeren beszélünk, ugyanazt az üzenetet küldjük el egymásnak és ugyanakkor. Még a háziállatunknak is ugyanaz a neve.

Hogy lehetséges ez? Csak barátok vagyunk, soha semmi nem lesz köztünk. Családtagként tekintek rá, mintha az ikertesóm lenne.


25 L



2018. okt. 21. 14:20
 1/2 he84 ***** válasza:
Érdekes eset. Én úgy tudom, hogy elég ritka az, hogy 2 ember ennyire egyforma. Bár elvileg 2 egyforma ember nem létezik, inkább csak a legtöbb dologban vagytok ugyanolyanok, de biztos akad 1-2 dolog, amiben különböztök, csak még nem fedeztétek fel. Az ikertesó hasonlat nem túl jó, mivel az ikrek szintén nem egyformák, ez egy tévhit.
2018. okt. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
És persze örüjetek, hogy jól kijöttök emiatt, de talán alapból ettől függetlenül is.
2018. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!