Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez elvárás vagy tényleg van...

Ez elvárás vagy tényleg van ilyen barátság?

Figyelt kérdés
Munkatársamnak vannak olyan barátai akit ha felhív este fél 1-kot hogy te figyelj bajban vagyok akkor azonnal megy segíteni neki? akár budapestről a balatonra is? ez elvárás vagy egy megfelelés vagy tényleg van ilyen barátság?

2018. okt. 31. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs olyan barátod,akiért bármit megtennél?

Létezik ilyen,csak általában nem kölcsönös a dolog.

2018. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Persze, sőt én azt mondom hogy szinte bárkiért elmennék este a Balatonra ha gáz lenne. Hisz valószínűleg tényleg baj Van most inkább vezeték egy picit mint az hogy valakinek baja essen.
2018. okt. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van ilyen barátság, nekem is van 1-2 barátom akit bármikor hívhatok. Ha ő keres meg problémával én is megteszek mindent ami tőlem telik.

Jöttek már értem is hajnalban.

2018. nov. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó nektek
2018. nov. 1. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet le leszek pontozva,de nem várnám el senkitől,hogy az éjszaka közepén ugorjon hozzám,ha baj van,én sem tenném (ha akarnám sem tudnám) meg ezt.

Szerintem nem ettől barátság egy barátság.

2018. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!