Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék rendes...

Hogyan szerezhetnék rendes barátokat?

Figyelt kérdés

Olyan barátokra gondolok, akik nem röhögnek vagy beszélnek ki, amikor elfodulok.

Én alapvetően egy olyan ember vagyok, aki bármit megtesz a barátaiért, de nem igazán érzem, hogy ez fordítva is így lenne. Sőt, amikor valami bajom volt, volt hogy kiröhögtek. Olyan is volt, hogy az egyik barátomnak elmondtam egy titkot és másnap már mindenki tudta. Nem tudom, de én valahogy vonzom az ilyen embereket.

És sokszor van az is, hogy cikiznek a nevetésem miatt, pedig szerintem nincs gond vele. És az ő nevetésük sem tökéletes.


Szeretnék már végre olyan barátokat, akik azért szeretnek, aki vagyok és nem cikiznek, nevetnek ki, vagy mondják azt, hogy gyerekes vagyok, mert nem veszek mindent halálosan komolyan.


És már abból is elegem van, hogy ha nekem kell valaki, akkor senkit nem lehet elérni, viszont ha nekik kell valaki, akkor mi az, hogy nem írok vissza egyből stb...


Hogyan találhatnék normális barátokat, akik azért szeretnek, aki vagyok?

Már kezdem feladni a keresgélést.

16L



2018. nov. 2. 01:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is ezeket kellet átt élnem de màr nagyjából túl tettem rajta magam, nem sok tanácsot tudok adni, légy erõs és kitartó, sose add fel, ne lássák rajtad hogy rosszul esik, ne bízz meg bennük egy hamar, ha sokszor csináltak már ilyet de ha egyszer is akkor az nem barát ezt tapasztalta alapján mondom, sajnos én is ezekre a kérdésekre keresem a választ, az ilyen embereknek max 3 esélyt kell adni aztán ha el játszák akkor én örökre meg szakítom a kapcsolatot, nem léteznek számomra többé, tudom most nem könnyû, de hidd el egyszer minden sikerülni fog csak ne add fel soha, esetleg járj el valamilyen hobbit keres és hátha ott lesznek olyan emberek akikkel össze tudnál barátkozni, sok sikert kívánok és kitartást.


20F

2018. nov. 2. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Sajnálom, a tinikorban nehéz igaz barátokat találni. A gimis barátnőim pl. alig keresnek azóta, hogy egyetemista lettem. De az egyetemen tényleg más lesz, nemcsak közhely, a közös érdeklődés, cél összehoz. Persze, ott is lesznek olyanok, akikkel nem kell foglalkozni, de meg lehet találni azokat, akikre nemcsak akkor számíthatsz, ha egy óra anyagát kell elkérned, hanem meghallgatnak, segítenek, amiben tudnak.


N/20

2018. nov. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
44%

Az olyan barátokat hagyd a francba ;) mert azok kétszinű libák,majd lassan megtalálod az igaz batátot\baratokat ,talán ha elkerülsz a sulidbol.

Én is igy voltam 9 dikbe és 10 dik elején rájöttem h kikell is barátkozok én,hátbaszurtak kibeszéltek stb.mostanra már nagyon jo baráti köröm,eddig semmi rosszat nem hallottam

18\L

2018. nov. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
A barátokat nem keresgélni kell, az kialakul két ember között, ha nagyon jó például valakivel elbeszélgetni, ha hasonló az érdeklődési körötök, mondjuk ő is a jazz zenét szereit vagy az operát, és te is, akkor már mehettek együtt programokra. Vagy ha ő is kajakozik, te is, akkor szintén van közös bennetek, ez a lényeg. És csak ha már tényleg a barátjának érez, akkor nem fog kibeszélni a hátad mögött, addig csak egy osztálytársa vagy. És egy db. barátot keress, ne barátokat, mert te többes számban írtad. Attól még jóba lehetsz a többiekkel is, de barát az csak 2-3 van egy ember életében.
2018. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!