Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ignorál a legjobb barátom,...

Ignorál a legjobb barátom, veletek történt már hasonló és kiderült, hogy miért ignorált titeket?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy miért ignorál. Már lassan 8 éve a legjobb barátom. Elképzelhető, hogy egyszerűen másfelé nőttünk fel úgymond? Anno mikor megismertem, a zenei ízlésünk ugyanolyan volt és emiatt is lettünk jó barátok. Aztán picit más lett a zenei ízlésünk, de barátok maradtunk, mert sok mindenben egyet értettünk. Nemrégiben új hobbikra tettem szert, amelyek neki nem tetszettek teljesen, azt tudom, illetve most elég fura dolgok történnek a családjában. Lehet, hogy csak túlreagálom és csak ideiglenes? Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Nem akarom neki felhozni a témát, mert van bennem félelem, hogy egyszerűen megunt vagy valami. De másrészről meg úgy gondolom (remélem), hogy most elég sok minden történik, ami miatt talán nem csak engem ignorál, hanem másokat is, csak nem tudok róla és ha rendbe jönnek azok a dolgok, akkor a barátságunk is újra jó lesz.

2018. nov. 5. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátnőmmel előfordult, hogy pár hónapig ignorált.. ( több mint 20 éve barátok vagyunk) Kiderült végül, hogy komoly családi gondjai voltak.
2018. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, kérdező, hogy nem akarod neki felhozni a témát, mert félelem van benned, hogy megunt. Pedig ezt meg kell beszélni a barátoknak nyíltan és őszintén!

Neked hogy esne, ha a barátod SE kérdezné meg, hogy mi a bajod, tud-e valamiben segíteni? Ez így nem barátság!

A hobbijaiddal kapcsolatban is beszélhetnétek, miért nem tetszik neki?

Anélkül, hogy kíváncsi és firtató lennél, ajánld fel segítségedet a bajában! Csak így lesz a barátságotok

2018. nov. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
olyan, mint előtte!
2018. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt abszolút helyzete válogatja. Én az ignoráló fél vagyok - bár inkább mondhatjuk, hogy hosszas kínlódás és lelkizés után meguntam és végleg megszakítottam a kapcsolatot :)

Nálunk annyi történt, hogy a 10 évig legjobb "barátnőm" meglovagolta az átmeneti válságot az életemben és próbálta a maga malmára hajtani a vizet, meg a kis egoját fényezni vele. Aztán valahogy úgy maradt és folyamatosan hisztizett az irigységtől, ha javult a helyzetem valamicskét. Én a barátságunkra való tekintettel adtam neki pár esélyt, hogy észhez térjen, de mindig neki állt feljebb, így kidobtam a fenébe az életemből. Nem is bánom, sokkal jobban teljesítek azóta minden téren :D

Te tudod, hogy követtél-e el valami olyasmit, ami a másik szemét netán esetleg szúrhatja. Ha semmi ilyesmiről nem tudsz, nézz jobban magadba, mert az már gyanús :D

2018. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak rákérdeztem nála diszkréten, főleg miután olvastam a válaszokat és csak simán tele van a hócipője mindennel... Túlreagáltam a dolgot. Köszi a válaszokat!
2018. nov. 5. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!