Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan találjak hasonszőrű...

Hogyan találjak hasonszőrű embereket, akikkel jól kijövök?

Figyelt kérdés
Oké, azt szokás erre válaszolni, hogy bárhol, meg az érdeklődési körömnek megfelelően próbálkozzak stb. Csak éppen úgy érzem, sehova sem vagyok való, mindegyik közösségből, csoportból kilógok. Mondok példákat is. Régen fociztam hobbiszinten, de azok a lányok nekem túl agresszívnek, nagyhangúnak tűntek, nem igazán jöttem ki velük, én sokkal visszafogottabb, csendesebb vagyok ennél. Ha ebből nem derült volna ki, én magam is lány vagyok. Szociális fóbiám is van, hangulatingadozások, melankólia jellemeznek. Ennek kapcsán csatlakoztam egy hasonló mentális gondokkal küzdő facebook csoporthoz, elmentem arra a találkozóra, amit szerveztek, de ott se igazán találtam a helyem. Egyetemen úgyszintén nem. Hiszek Istenben, el szoktam menni templomba, habár csak nagyritkán már. De régebben rendszeresebben jártam és nem igazán tudtam elengedni magam, mikor a többi fiatallal beszéltem, valahogy túl jónak éreztem őket magamhoz képest. Igazság szerint ez az ambivalencia jellemez, hogy tudok laza is lenni, ugyanakkor mégsem az a hangoskodó, bulizós típus, viszont a nagyon jámbor emberek között sem érzem jól magam. Nem a többi embert akarom ezzel hibáztatni vagy őket okolni, tudom, hogy velem van a baj, illetve azzal, hogy nem találtam meg azt a közeget, amiben jól érzem magam és ahol kibontakozhatnék. Csak nem tudom, mégis merre kéne így elindulnom, próbálkoznom. Sok minden érdekel, de kevés van, ami úgy igazán le tud kötni, amiért rajongok vagy amiben hosszú ideig el tudok mélyülni. Szeretem a sportot, főként a focit. Szoktam írni verseket, dalszövegeket. Korábban online játékban voltam nagyon aktív, akkor éreztem ténylegesen, hogy tartozok valahová és valaminek a részese vagyok és az ottani emberekkel egész összetartó csapatot alkottunk. Sajnos ez nem terjedt túl a virtuális téren, azóta abbahagytam a játékot, felnőttem és nem tartottuk tovább a kapcsolatot az ottaniakkal. A valóságban mindig azok mellett az emberek mellett tudtam kibontakozni, akik beszédesebbek, pörgősebbek nálam, akik kezdeményeznek és olyankor felszabadulttá váltam én is. Szerintetek hol, hogyan találhatnék ilyen embereket, akikkel megvan az összhang?

2018. nov. 6. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha gondolod én szivesen beszélgetek veled. Interneten biztos felszabadultabb vagy,nem stresszelsz annyira rá. Zenélek szóval az hogy dalszövegeket írsz pont jól jönne.

Írj nyugodtan :)

2018. nov. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez sok mindentől függ. Kezdésnek jó lenne tudni, hogy hány éves vagy és hol élsz.


Példaként egy kis faluban sokkal limitáltabbak a lehetőségeid, mint egy nagyvárosban.


+ Az idő teltével egyre nehezebb lesz barátokat találni, fiatalon sokkal könnyebb dolga van az embernek.

2018. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ó, lol, sokáig én is pont így éreztem magam, én fiu vagyok.

Sportoltam, de nem volt jo, elkezdtem masik kozossegbe menni, az sem, ismerkedtem de nem tetszett, nagy ritkan jarok en is templomba de ennyi kb.


Nehez talalni olyan embereket akikkel jol erzed magad, megertem, de jol megvagyok, lehet segitene egy parkapcsolat, ha van valaki akihez mehetsz es elmondhatsz neki mindent az jo dolog.

Bennen is feloldott sokmindent egy hosszu parkapcsolat.

Azota mar vege lett, de sokkal jobb vagyok szerintem mint regebben.

2018. nov. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Plusz fontos, hogy önmagad add, az segit ellazulni.

Plusz a sport fontos, most is sportolok mert jó és egészséges. ;)

2018. nov. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szoval ha szeretnel beszelgetni irj nyugodtan.

Amugy en is irtam verseket, plusz en is pont most nottem fel. Nem tetszik, hogy vege a gyerekkornak, de igy van jol. :)

2018. nov. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!